x-kom hosting

Jakiego wybrać dostawcę Internetu w Poznaniu?

Emilia227
utworzono
utworzono (edytowane)

Nie chodzi mi o internet mobilny, a o wifi. Aktualnie korzystam z Inei, ale to prawdziwy koszmar. Tu nie ma dwóch dni bez awarii, a ostatnio połączenie strasznie muli. Panowie z obsługi klienta nigdy nie są w stanie pomóc, wielokrotnie zapowiadali odwiedziny pana technika, mimo, iż oczywistym jest, że wina leży po ich stronie -- a wszystko kończyło się tym, że wspomniani technicy byli odwoływani bo "problem został rozwiązany zdalnie", po czym tego samego dnia działo się to samo...

 

Podobne doświadczenia miałam już z Netią, i mam już tego naprawdę dość... czy jest dostawca, który może i nie oferuje świetnych cen czy bóg wie czego, ale zapewnia stabilność i awarie maksymalnie raz w miesiącu?

Anawa
komentarz
komentarz

Dużo zależy od tego, gdzie mieszkasz. W centrum miasta czy w nowym budownictwie może być lepiej z internetem, ponieważ jest zmodernizowana sieć. Jeżeli mieszkasz na obrzeżach Poznania, to może być trochę gorzej.

Emilia227
komentarz
komentarz

Mieszkam na Grunwaldzie, raczej w okolicach Łazarza.

Anawa
komentarz
komentarz

Sprawdź, czy mieszkasz w obrębie sieci WTvK.

 

Tak to generalnie Inea... zdarzają się awarie, ale wielu ludziom dobrze działa. Tak to ewentualnie jeszcze East & West albo Echostar. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.