x-kom hosting

Czy gwarancja przechodzi na kolejnego właściciela?

BoGuSz_PtR
utworzono
utworzono

Tak jak w tytule. Czy jeśli kupię kartę graficzną po pierwszym właścicielu która ma gwarancję (bo liczy się ją 36msc od dnia zakupu, tak?) i gdybym chciał skorzystać z niej to czy sama faktura w wersji elektronicznej by wystarczyła? Chodzi o sklep Morele. Wiecie jak to jest? Pytałem się u konsultanta ale wolę się jeszcze dopytać bo oni mogą powiedzieć mi tak, a przy próbie reklamacji będzie odwrotna sytuacja.

Youki
komentarz
komentarz

Raczej tak, a co to za produkt?

BoGuSz_PtR
komentarz
komentarz

Chodzi o kartę graficzną, a dokładniej o gtx 1050ti

Gawel
komentarz
komentarz

Przecież nikt cię nie będzie pytał o dowód. Tylko trzeba pamiętać żeby podczas składania reklamacji podać swoje dane bo może się zdarzyć że odeślą towar na adres podany na fakturze :)

Ja kiedyś sprzedałem płytę główną, kobita oddała na gwarancję ,po tygodniu płyta wróciła do mnie

BoGuSz_PtR
komentarz
komentarz (edytowane)

A jeśli produkt jest objęty gwarancją czy on nie powinien mieć na swoim profilu oprócz faktury to jeszcze karty gwarancyjnej?

 

Na stronie napisane jest coś takiego: "Zwracany towar prosimy odesłać na adres wskazany w korespondencji mailowej od Morele.net, koniecznie wpisując na paczce numer RMA."

Gawel
komentarz
komentarz

Na profilu jest tylko informacja o gwarancji którą można wydrukować. Co do drugiego to już pytanie do sklepu. Zapytaj się co zrobić jak nie masz konta i nie chcesz mieć

BoGuSz_PtR
komentarz
komentarz

To od razu mam pytanie bo znalazłem promocje. Czy nie lepiej będzie wziąć nową GTX1050Ti za 719zł niż używaną w nie wiadomo jakim celu za 600zł?

Youki
komentarz
komentarz

Lepiej nową.

12 godzin temu, BoGuSz_PtR napisał:

oprócz faktury to jeszcze karty gwarancyjnej?

Nie, to chyba nawet nie jest dodawane już do kart czy innych podzespołów jak pamiętam.

12 godzin temu, BoGuSz_PtR napisał:

na paczce numer RMA."

Numer RMA to numer Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.