x-kom hosting

Nie mogę się zalogować

Sebix45
utworzono
utworzono

Mam problem z zalogowaniem sie na swoje konto. Mianowicie chodzi o to, że nie wyświetla mi się pole do wpisania hasła do konta, jest tylko tło oraz 3 ikony w dolnym prawym rogu. 

Próbowałem uruchamiać ponownie z Shiftem żeby ruszyły ustawienia, ale nic sie nie dzieje tylko restartuje ponownie.

Nie wiena jak moge zaradzić na to.

Anawa
komentarz
komentarz

Możesz zamieścić zdjęcie, jak to wygląda?

 

Na jakiego rodzaju konto chcesz się zalogować?

  • 2 tygodnie później...
Sebix45
komentarz
komentarz

Wybacz za nieobecność.

 

Mianowicie rozwiązałem problem, ostatecznie coś się stało z systemem logowania do konta Microsoft podczas uruchamiania komputera. Możliwe, że po prostu akcja się zacięła, bo dopiero po czasie, asystent logowania zaczął działać poprawnie. Boję się jednak, że jeśli dojdzie do podobnej sytuacji to nie będę mógł wejść do systemu innym sposobem.

 

Komputer nie reaguje na polecania typu Shift + Zasilanie (Uruchom ponownie) i po prostu włącza ponownie komputer bez zmian. Komendy typu Tryb awaryjny nie działają tak jak należy.

  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

Dlaczego tryb awaryjny nie działa? Co się dzieje po uruchomieniu trybu awaryjnego? Czy chodzi po prostu o sam fakt uruchomienia trybu awaryjnego?

Sebix45
komentarz
komentarz

Sam fakt, że nie mogę w żaden sposób uruchomić trybu awaryjnego. Myślę, że to może być wina usług systemowych, ale nie jestem pewien. Tak czy siak, uruchomienie tego trybu podczas logowania jest niemożliwe, a to na tym najbardziej mi zależy.

Anawa
komentarz
komentarz

Tryb awaryjny możesz włączyć poprzez wyłączanie komputera, gdy będzie ładował się Windows. Po dwóch takich nieudanych uruchomieniach systemu, za trzecim razem pojawi się możliwość uruchomienia systemu w trybie awaryjnym.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.