x-kom hosting

Problem z instalacją windows 7

nokuexpress
utworzono
utworzono

Witam 
Mam problem... posiadam taki komputer/laptop Kruger&Matz EXPLORE 1402 FHD HDMI X5-Z8300/4GB/32GB/Win10 ma on wgrany win 10, ale nie chodzi zbyt płynnie, nie jest to co prawda maszyna do zabijania ale proste programy czy przeglądanie internetu stanowi dla niego problem, chciałbym zmienić na win7 lub starszy, mniej wymagający system ... ale jest mega problem z reinstalacją systemu. Posiada on bios insydeh20, nie ma tam żadnej opcji która mogłaby spowodować uruchomienie instalki z pendrive. Czy ktoś ma na to pomysł ? 

Youki
komentarz
komentarz

Ale na W7 ten sprzęt wcale lepiej chodzić nie będzie, dodatkowo brak sterowników itd. 

  • 1 miesiąc później...
Marchew94
komentarz
komentarz

Mi się wydaję że na Win 7 powinno lepiej chodzić, masz Windows 10 i tylko 4GB RAM-u, dla takiego systemu tyle ramu to po prostu nic, na Win 10 to minimum trzeba minimalnie 8GB. Moja siostra ma nawet lapka nowiutkiego ze sklepu i mając tego Win 10 i 4GB RAM-u to wszystko zamula, praca na pulpicie jest strasznie ociężałą, a jeszcze przypomnę że to czysty wgrany Windows 10. Niestety w obecnych czasach ciągle pakują do laptopów i komputerów Win 10, jeśli chcesz żeby ci szybko wszystko śmigało to najlepszą opcją będzie zainstalować Windows XP może i ci zostanie tylko 3,5 GB Ramu ale nic za bardzo nie poradzisz jak chcesz komfortowo i elegancko sobie śmigać i coś robić na pulpicie i ogólnie, albo dokupić ramu żeby mieć chociaż te 8GB najlepiej 2x 4GB i instalujesz Win 7 i jest super, sam posiadam Win 7 i przy 8GB RAM-u wszystko chodzi elegancko, przy 4GB RAM-u też chodziło ale ciut gorzej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.