x-kom hosting

Abstrakcja

Adsk10
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam problem z wyświetlaniem obrazu na moim monitorze otóż po prawie kazdej aktualizacji win 10 mam problem widoczny na załączniku ale od kilku tyg nie mam możliwości powrotu do poprzedniej kompilacji systemu i nwm co mam zrobić. Ogólnie problem ten zawsze udawało mi sie rozwiązać ale dzisiaj jest problem bo wszystko wczoraj w nocy było pieknie a po wstaniu z łóżka widze to co na załączniku. W historii aktualizacji nie mam aktualizacji ani z dzisiaj ani z wczoraj wg historii ostatnia aktualizacja miała miejsce 14.09.2018. Pierwszy raz mam tak ze pulpit jest podzielony na dwie części. Mam nadzieję ze to nie jeet jakaś wadliwa karta graficzna bo tak to normlanie wszystko działa tylko właśnie po tych aktualizacjach windowsa wszystko sie psuje. 

1537359713936524639582.jpg

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jaka to karta graficzna? Próbowałeś aktualizować jej sterowniki we własnym zakresie?

Adsk10
komentarz
komentarz

Tzn to sie dzieje po aktualizacjach systemu a krate graficzną zawsze mam zaktualizowaną przez geforce experience

 

Dzięki za pomoc :DDDDDDD

Raciawelli
komentarz
komentarz

Pytanie, czy próbowałeś reinstalowac sterownik karty graficznej po aktualizacji, która może coś w nim napsuć nawet gdy jest najnowszy. Kwestia druga, nie tylko sterownik karty dodatkowej jest istotny, karta zintegrowana (jeśli taką masz) też może być problemem. 

Adsk10
komentarz
komentarz

nie mam integry a sterownikami sie bawilem i zaden nie pomaga na rodzielczośći 1280x1024 30hz wszystko jest okej poza tym ze ta rozdziałka nie jest domyślną (1366x768). Działają mi tylko rozdziałki z odświeżaniem 30hz po ustawieniu innego odswiezania albo ekran robi się szarawy albo taki jak na załączniku.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.