x-kom hosting

Kabelek Component do PS3 i PS2

Nordra
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,otóż ostatnio przez moją głupotę zniszczyłem kabel component czy ta aukcja 

https://allegro.pl/kabel-tv-component-do-ps3-ps2-av-hd-dzwiek-i7046497760.html będzie dobra do moich konsol?

Wiem że to głupi temat i aukcja ale chciałbym się upewnić,czekam oczywiście na komentarz od mogeto lub od innych użytkowników którzy się na tym znają

,dodam że złącze HDMI mam zepsute i chciałem kupić na nowo ten kabelek 

czekam na odpowiedzi

Nordra
komentarz
komentarz (edytowane)

Wznawiam pytanie, a może inny by się znalazł jakiś wytrzymały? 

  • 4 miesiące później...
eryk93
komentarz
komentarz (edytowane)

Powinien działać, tani bo tani, ale pójdzie, ewentualnie używki, ale nie wiadomo czy na sprawne trafisz, do ps1 używany trafiłem dobry :P

Nordra
komentarz
komentarz (edytowane)

fajnie tylko temat z 2018

a ten kabel to chińszczyzna 3 razy zamawiałem z tej aukcji i już nie będę zamawiał 2h podziała i koniec potem zanika obraz co chwile

a kabelek AV od ps1 działa cały czas, nigdy nie będe kupował takich tani kabli.. może znasz jakieś droższe kable dobrej jakości byle by dzialaly

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.