x-kom hosting

windows 10 - Wymuszenie wciśnięcia ENTER po uruchomieniu programu - automatyczny

Nonaq
utworzono
utworzono

Witam
Mam problem z programem do rejestracji video -DVR. Program i sterowniki karty DVR ze względu na zabezpieczenia zmuszeni byliśmy zainstalować na windowsie 10 ( wcześniej był w windowsie XP ). Program działa, jest rejestracja wideo. Wcześniej za pomocą prostego programu do automatycznego resetowania WINDOWS wymuszałem reset komputera. Oprogramowanie tego typu lubi się zawieszać, taki restart pomaga w użytkowaniu. Chciałem tą funkcję zastosować również w tym wypadku. Niestety jest to niemożliwe. Program przed uruchomieniem wyrzuca okno dialogowe

:"
Poczta e-mail

Nie ma skojarzonego programu poczta e-mail, za pomocą którego można by wykonać żądaną akcję. Zainstaluj program poczty e-mail lub jeśli jest już zainstalowany, utwórz skojarzenie w panelu sterowania Programy domyślne. "


Naciśniecie przycisku enter na klawiaturze powoduje uruchomienie programu. Niestety pomimo zainstalowania takiego programu poczty e-mail program go nie widzi. Jest wybrany program domyślny windows 10 oraz wybierany był również jakiś darmowy easy go. Nic to nie daje. Chciałbym to obejść tworząc regułę, przy otwieraniu programu automatycznie ginęło w jakiś sposób to okno poprzez wymuszenie wciśnięcia przycisku enter.

Czy jest to możliwe ? Windows 10

 

 

IMG_20180817_103515.jpg

Youki
komentarz
komentarz

A sprawdzałeś też opcję wybierz domyślną aplikację przez protokół w ustawieniach aplikacji domyślnej? 

Nonaq
komentarz
komentarz

Tak próbowałem na różne sposoby z programem poczty. Mimo, że był wybrany okno dalej się pojawiało. Instalowałem nawet inny program.

Oprogramowanie DVR jest dosyć stare na windows xp.

Czy można dodać jakiś plik bat, który będzie eliminował potrzebę wciskania przycisku enter ? Jeżeli tak czy ktoś jest mi w stanie taki plik podesłać ?

Youki
komentarz
komentarz

Z tym Ci już nie pomogę. ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.