x-kom hosting

Problem z BitLocker

illuminatis
utworzono
utworzono

Witam mam taki problem może ktoś mi pomoże. Zainstalowałem Win 10 Pro na dysku który jest podzielony na partycje C i D, w momencie wgrywania win 10 pozostałe dyski fizycznie były odłączone od kompa. Po postawieniu windowsa podłączyłem dyski wszystko się zainstalowało działają jest ok. Jednak jak wchodzę na bitlocker to nie widzi żadnego dysku oprócz tego na którym jest windows (podzielonego na C i D) na tym dysku funkcja bitlocker działa na pozostałych nie. Wszystkie dyski włącznie z tym windowsowym są na NTFS. Jeden z dysków nawet sformatowałem ale będąc w Windowsie chciałem zobaczyć czy bitlocker się uaktywni, jednak to nic nie dało. Pomóżcie.

bitlocker.jpg

Raciawelli
komentarz
komentarz

Sprawdzałeś czy dostępna jest ta funkcja poprzez wejście w Mój komputer i kliknięcie na dany dysk prawym przyciskiem myszy?

illuminatis
komentarz
komentarz

Tak sprawdzałem, właśnie na tych dodatkowych dyskach nie wyświetla się funkcja bitlockera

123.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.