x-kom hosting

Co zmienić w kompie?

krasnal2008
utworzono
utworzono

Witam

Chce sobie rozbudować kompa.

Mam procesor Athlon 64 x2 3600+ 2100MHz

Karte GeForce 8500GS 512MB

Ram 1GB

Nagrywarke DVD lightscribe

Dysk 250GB

Tuner TV Aver media 007GO

Powiedzcie co najlepiej wymienić albo dodać.

webber
komentarz
komentarz

W pierwszej kolejności wymieniłbym kartę graficzną, podaj jakie masz fundusze oraz jaki posiadasz zasilacz.

Edit:

O ile masz na myśli modyfikację pod kątem gier.

krasnal2008
komentarz
komentarz

Funduszy to właśnie nie mam chciałem najpierw się zorientować co zmienić a potem fundusze kołować. Chodzi mi właśnie najbardziej o granie, ale dlaczego akurat karte najpierw wydawał mi się że jest całkiem dobra?

webber
komentarz
komentarz

GF 8600GT Palit Sonic+ 256mb DDR3 za ~260zł sporo przyspieszy kompa w grach, o ile zasialcz pozwoli na tą kartę.

krasnal2008
komentarz
komentarz

A no zapomniałem o zasilaczu. Mam jakiś modecoma 350W

ambas
komentarz
komentarz

Proponuje wymienić kartę graf na gf8600gt albo hd3850 i zmienić zasilacz na firmowe 400-450w. Potem można dokupić jeszcze 1 gb ram.

krasnal2008
komentarz
komentarz

A dało by rade tego GF 8600GT na SLI do tej mojej dołożyć

snip91
komentarz
komentarz

A jaką masz płytę ? SLI z tych kart nie będzie opłacalne.

krasnal2008
komentarz
komentarz

Mam Gigabyte GA-M55S-S3 v1

jascha_violin
komentarz
komentarz

Niestety: ta płytka ma tylko 1 slot PCIx16. Ale nawet jakby Ci wpadł do głowy pomysł zakupu płyty pod SLI to nie połączysz 8500 i 8600 ( chyba że źle odczytałem Twoje pytanie ) w SLI i nawet jeśli odpali to mocniejsza karta dostosuje się do słabszej.

Jak chcesz coś zmieniać/kręcić to napisz jeszcze dokładnie jaki to zasilacz, bo są różne Modecomy i niektórych trzeba unikać, więc kto wie... Poczytaj w dziale z zasilacze/obudowy... :-)

  • 2 tygodnie później...
Dex35371
komentarz
komentarz

Zależy na jakich detalach grasz i na jakiej rozdzielczości ;)

wg. mnie nie warto brać Palitów (Jakoś nie mam przekonania do firmy :P) tylko np. Galaxy, Gainward albo ASUS zobacz mojego 8600GTS+ w grach świetnie się sprawdza ale jest ciężko dostępny w polsce (mojego mam z Hiszpani:))RAM kup GeIL 2GB 800MHz i wtedy pograsz sobie ;)

Pzdr.:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.