x-kom hosting

Konsola xbox, podłączenie pod monitor

Szantos
utworzono
utworzono

Kupilem xbox one s, podłączałem go pod telewizor u znajomego i wszystko bylo ok, po przyniesieniu go do domu podlaczylem pod monitor AOC e2270swhn za pomocą kabla hdmi.. monitor nie wyswietla obrazu, jedynie napis "no signal". Wszystkie kable i monitor działają na 100%, macie jakiś pomysł czemu nie wyświetla się obraz?

Youki
komentarz
komentarz

Użyłeś kabla z zestawu od XBoxa?

Sprawdzałeś wcześniej działanie złącza HDMI w tym monitorze?

Szantos
komentarz
komentarz

Tak,uzylem kabel od xboxa. Sprawdzałem, używałem na nim swój pc

W internecie czytałem, że powinna pomóc zmiana rozdzielczości, bo xbox na telewizorze mógł pracować na wyższej niz obsługuje mój monitor.. sprawdzilem to, podlaczylem xboxa z powrotem pod telewizor, zmieniłem na full hd , potem na najniższa możliwa rozdzielczość.. to nie pomogło, po podłączeniu do monitora, obraz z xboxa dalej się nie wyświetla. :/ Czekam bo moze wymyślisz coś co pomoże, bo ja nie mam już pomysłu

Youki
komentarz
komentarz

Na innym kablu sprawdzałeś?

Pod dobre złącze w Xboxie podłączyłeś? Nie wiem jak w S, w zwykłym były dwa HDMI ,jedno do wprowadzenia, drugie tylko wyprowadzenia obrazu.

Szantos
komentarz
komentarz

Sprawdzałem na kilku kablach, w kilku telewizorach, wszedzie bylo ok. Faktycznie są dwa wejścia, podłącza sie pod to oznaczone "out to tv", ale to również nie pomaga. Problemem w jakiś niewytlumaczalny sposób musi tu być ten mój monitor komputerowy, jesli na nic nie wpadniesz co dalej z tym fantem zrobić to chyba musze dokupić telewizor do pokoju :p

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.