x-kom hosting

Wygasza się co 10-20minut

kamiloszka
utworzono
utworzono

Witam. Tak jak w temacie. Po ostatniej aktualizacji laptop dell inspiron n5110 wygasza się. Sprawdzałam już wszystko min. przywracanie oraz usunięcie aktualizacji - przywracanie do stanu przed aktualizacją nie da rady gdyż nie mam takiego punktu przywracania. Aktualizacja kb4343669. Pomocy !!

Anawa
komentarz
komentarz
11 godzin temu, kamiloszka napisał:

wygasza się

Co to dokładniej oznacza, że się wygasza? Kiedy się wygasza?

Youki
komentarz
komentarz

Chodzi o przechodzenie w tryb uśpienia, problem z matrycą?

kamiloszka
komentarz
komentarz

Tak Youki, sam przechodzi w tryb uśpienia po ostatniej aktualizacji. Niezależnie co jest robione na laptopie wygląda to tak jak bym wcisnęła przycisk off który powoduje uśpienie.

Youki
komentarz
komentarz

Okej, a potem jak wygląda sytuacja, wybudzisz go, działa przez 20 min i to samo i tak w kółko? 

kamiloszka
komentarz
komentarz

Tak dokładnie czasami 10 czasami 20 minut i dalej w kółko. 

Youki
komentarz
komentarz

Masz opcję przeinstalować, przywrócić ustawienia fabryczne czy będzie to kłopotliwe?

Sprawdź jeszcze czy w trybie awaryjnym jak zostawisz to też się uśpi.

Laptop jest cały czas podłączony do zasilania, tak?

kamiloszka
komentarz
komentarz

Właśnie proszę o pomoc aby tego nie robić mam za dużo danych. Laptop jest cały czas podłączony. Zaraz sprawdzę w trybie awaryjnym może rzeczywiści jakiś program to powoduje. 

Na trybie awaryjnym się nie wyłącza... czyli aktualizacja , program lub robaczki 

kamiloszka
komentarz
komentarz

Zrobiłam czysty rozruch i dalej tak samo. Nic to nie dało..

Youki
komentarz
komentarz

Ten laptop ma możliwość wyciągnięcia baterii, zasilacz jest oryginalny?

Przeskanuj jeszcze system za pomocą tego programu. Podczas instalacji odznacz opcję aktywacji próbnej wersji premium. 

https://pl.malwarebytes.com

kamiloszka
komentarz
komentarz

Tak ma możliwość wyciągnięcia baterii. Zasilacz i bateria jest oryginalna lecz bateria już słaba. Przeskanowałam i usunęłam to co wyszło lecz dalej nic. Usypia 

Youki
komentarz
komentarz

Spróbuj z wyciągniętą baterią. ;)

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.