x-kom hosting

Komputer nie reaguje przy starcie Windowsa

michal105501
utworzono
utworzono

Witam, mam spory problem. Otóż kiedy próbuję włączyć komputer on nie reaguje na myszkę i klawiaturę. Wszystko jest cacy do momentu kiedy muszę wybrać użytkownika (jest ich 2),wtedy komputer przestaje reagować, myszka jest w stałym miejscu, wciskając enter nic się nie dzieje (konto nie loguje się). Dodam że klawiatura i myszka się świeca, czyli działają poprawnie o czym świadczy możliwość wejścia do biosu i swobodne poruszanie się w nim. Nie wiem dlaczego tak się stało, nic nie instalowałem, nic nie grzebalem w komputerze.. Wyłączyłem, po godzinie włączyłem i takie cuda.. Dodam że to Windows 7, a myszka i klawiatura są na USB. Proszę o pomoc 

Anawa
komentarz
komentarz

Od kiedy tak się dzieje? Czy coś zmieniałeś na komputerze w ostatnim czasie?

 

Uruchom Windows 7 w trybie awaryjnym i zobacz, czy działa myszka i klawiatura.

michal105501
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzieje się tak od wczoraj, godziny przez 24. Jeszcze po 22:30 grałem w grę i wszystko działało. Nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji. Nic nie zmieniałem, nie instalowałem,, nie grzebałem w komputerze. W trybie awaryjnym również jest taka sytuacja, myszka stoi w miejscu, brak jakiejkolwiek reakcji. Gdybym miał 1 konto użytkownika na komputerze zamiast dwóch, komputer automatycznie włączałby się bez problemu, a tak to lipa 

cinomatic
komentarz
komentarz

Odłączałeś myszkę i klawiaturę od gniazda?

Próbowałeś zmieniać gniazda?

Podłączałeś niezależnie osobno żeby sprawdzić?

michal105501
komentarz
komentarz

Tak 

Tak 

Tak 

Anawa
komentarz
komentarz

Pamiętam teraz, że kiedyś miałem podobny problem z klawiaturą...

 

Spróbuj przed startem systemu włączyć naprawianie błędów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.