x-kom hosting

[Opera] Dolny boczny przycisk myszy cofa stronę.

Kayzo
utworzono
utworzono

Witam,

Działo się to już bardzo dawno ale dziś pisałem coś ważnego w przeglądarce przez bardzo długi czas i cofnęła mi się strona a wszystko poszło do kosza... Zaczyna to denerwować i to bardzo. Może zacznę od początku dawno temu miałem myszkę Hiro Octagon. Zainstalowałem sterownik i program do kontroli myszki. Teraz mam Razera Mambe. W starym programie do myszki Hiro ustawiłem żeby ten przycisk cofał strony. Wtedy było dobrze ale teraz w sumie ta funkcja jest słaba. Jest 90% szans, że to wina starego programu. Co zrobiłem? Zainstalowałem program (do starej myszki Hiro) i zresetowałem ustawienia myszki do domyślnych. Problem nadal jest. CCleaner nic nie wykrył w rejestrze. Usunąłem wszystkie wpisy w rejestrze z nazwą sterownika. Odinstalowałem oprogramowanie Z PANELU STEROWANIA. Nie usuwałem plików i do kosza. Wyłączyłem w Operze gesty myszki. Sprawdzałem w programie Razer Synapse czy nie mam jakiś skrótów na myszce może się przeniosły ze starej myszki ale nic nie ma. Nie wiem co się dzieje. Rejestr czysty (przynajmniej na to wygląda). Żaden program (Driver Fusion, Driver Detective) do usuwania sterowników mi nie wykrył nawet tamtego sterownika do myszki Hiro. Naprawdę dziwny problem nie wiem jak to rozwiązać... Pomocy.

 

P.S. Serio. Pomocy Ostatnie moje pytania nie dostały odpowiedzi w ogóle... Przynajmniej raz niech to forum będzie aktywniejsze...

 

Z góry niesamowicie dziękuję. Najgorszy problem w komputerze jaki miałem kiedykolwiek. 

Anawa
komentarz
komentarz

Jaką wersję systemu Windows posiadasz?

 

Czyli rozumiem, że jak klikniesz przycisk na myszce to cofa stronę i chcesz to wyłączyć?

 

Na innej przeglądarce występuje ten sam problem?

Kayzo
komentarz
komentarz (edytowane)

Windows 10. Tylko w Operze. Boczny przycisk myszy i to ten dolny.

 

EDIT: na chromie też

Anawa
komentarz
komentarz
22 godziny temu, Kayzo napisał:

zresetowałem ustawienia myszki do domyślnych

Spróbuj ustawić przycisk na sztywno na konkretne działanie. Może te ustawienia domyślne nie zadziałały.

Kayzo
komentarz
komentarz

No można i tak ale wolałbym żeby pracował normalnie jak normalny przycisk nie da się tak?

Anawa
komentarz
komentarz

To musisz najpierw ustawić ten normalny przycisk - co ma konkretnie robić.

Kayzo
komentarz
komentarz

Ok ustawione. Przestawiłem na uruchamianie pomocy w Operze. I co teraz? Jak zrobić żeby znowu było normalnie?

Anawa
komentarz
komentarz

Przetestuj, czy to co ustawiłeś w ogóle działa.

Kayzo
komentarz
komentarz

Działa

Ale no otwiera tą pomoc. Tylko chce żeby przycisk był jak przycisk normalny przycisk, który nic nie robi jak nie potrzeba...

Anawa
komentarz
komentarz

To w ustawieniach zmień, żeby przycisk był nieustawiony do żadnej czynności.

Kayzo
komentarz
komentarz

Tylko właśnie wtedy cofa stronę... Jest ustawiony jako normalny przycisk. Ale przeglądarki wychwytują go jakby był ustawiony na cofanie stron ze starego programu. I o to chodzi. Jest normalny ale w przeglądarkach cofa stronę...

Anawa
komentarz
komentarz

To tylko w przeglądarce tak się przycisk zachowuje?

Kayzo
komentarz
komentarz

Tak tylko w przeglądarkach.

Anawa
komentarz
komentarz

Ściągnij program X-Mouse Button Control i wyłącz funkcję dla tego przycisku.

Kayzo
komentarz
komentarz

No w sumie to też rozwiązanie ale w grach mam bindy na ten przycisk :/

Anawa
komentarz
komentarz

Aplikacja pozwala ustawić dany przycisk dla konkretnej aplikacji... W grach możesz mieć inne ustawienia.

Kayzo
komentarz
komentarz

Nie widzę tu takiej opcji :/. Mam wersję 2.5. Najnowsza chyba ale nie mogę znaleźć ustawienia przycisku dla konkretnej aplikacji... :/

Anawa
komentarz
komentarz

Klikasz przycisk "Add" i dodajesz poszczególne aplikacje albo ustawiasz skrót klawiszowy, który aktywuje drugi zestaw przypisanych klawiszy do myszki (Settings -> Hotkeys).

mouse.png.8eeb4e942bfb6b2c214c6fdf5430d0e8.png

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.