x-kom hosting

Długie oczekiwanie na ukonczenie instalacji systemu

Skrib
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Postanowiłem że zainstaluje na nowo system windows10 wszystko zrobiłem dobrze, lecz gdy na ekranie pojawi sie napis Przygotowywanie to wtedy kółko ładowania po kilku minutach tak jakby się zacieło. Co w takiej sytuacji zrobić? Co mogło zawinić. Próbuję już po raz kolejny i zawsze taki sam efekt. 

IMG_20180905_222535.jpg

Edytowane przez Skrib

Anawa
komentarz
komentarz

Do instalacji Windows korzystasz z partycji Recovery? Ile czasu czekasz do wyłączenia komputera po tym, jak kółko się zatnie?

Skrib
komentarz
komentarz
6 godzin temu, Anawa napisał:

Do instalacji Windows korzystasz z partycji Recovery? Ile czasu czekasz do wyłączenia komputera po tym, jak kółko się zatnie?

Dzięki za pomoc ale okazalo sie że coś jest z dyskiem bo przelożyłem dysk od inego lapka i wzystko śmigało, a gdy ten stary podłączyłem do mojego kompa to to samo sie działo. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.