x-kom hosting

Wyskakujące okienko cmd - Windows 10

Aslan
utworzono
utworzono

Witam, zakupiłem laptop z firmy HP jakieś 2 tygodnie temu, praktycznie od początku zakupu laptopa mam problem z wyskakującym na sekunde okienkiem cmd i nie mam pojęcia jak się za to zabrać, jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny.

Raciawelli
komentarz
komentarz

Sprzęt kupiłeś przez internet czy z lokalnego sklepu? Powystawowy? Okienko wyskakuje losowo, czy w jakichś konkretnych okolicznościach? Może tylko po starcie systemu?

Aslan
komentarz
komentarz

Laptop zamówiłem ze strony xkom, okienko wyskakuje w różnych odstępach czasowych również podczas gry lub oglądania filmów. Zauważyłem że jest tam napisane coś z ,,windowsem" oraz "framework"

Anawa
komentarz
komentarz

Na początku przechodziłeś przez procedurę instalacji Windows 10 czy system był już zainstalowany?

Aslan
komentarz
komentarz

był zainstalowany

 

Anawa
komentarz
komentarz

Na Twoim miejscu ponownie przeszedłbym przez proces instalacji Windows. Zrób wcześniej backup plików i reinstaluj.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.