x-kom hosting

Kupno Windows 8.

wellingtons
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, nie ma już w sklepach windowsa 8. Chciałbym go zakupić. I dlatego moje pytanie. 

Popularny portal aukcyjny odpada.

 

Ale znalazłem coś takiego: 

 

https://www.cyber-sklep.pl/microsoft-windows-881-professional-3264bit-box-dvd-trpl-p-33.html

https://www.cyber-sklep.pl/microsoft-windows-81-professional-3264bit-oem-pl-p-32.html

 

Warto się tym zainteresować?

Kojarzy może ktoś stronkę?

Czy będzie to legalny Windows 8?

Sa jakieś zaufane strony, gdzie można takowy system nabyć?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez wellingtons

Anawa
komentarz
komentarz
Godzinę temu, wellingtons napisał:

Popularny portal aukcyjny odpada.

Dlaczego odpada?

 

1 godzinę temu, wellingtons napisał:

Czy będzie to legalny Windows 8?

Informacja ze strony: "Legalność: System 100% legalny potwierdzony fakturą vat, pochodzi z microsoft"

wellingtons
komentarz
komentarz

Na popularnym serwisie aukcyjnym to loteria czy dostaniemy legalny system. Microsofot raczej nie potwierdzi legalności, tylko prawidłowość klucza.

 

Co do tej strony zastanawiam się nad box, a oem. Co lepiej brać? Raczej dłuży czas nie będę zmieniał laptopa.

Anawa
komentarz
komentarz
10 godzin temu, wellingtons napisał:

Raczej dłuży czas nie będę zmieniał laptopa.

To wersja OEM powinna wystarczyć.

  • 1 miesiąc później...
SabaruPL
komentarz
komentarz

Podejrzane jest to że wysyłają instrukcje jak aktywować ten klucz. Przecież jest tak że wystarczy wpisać klucz podczas instalacji systemu, potem w systemie kliknąć aktywuj i gotowe i nic nie trzeba kombinować. Dziwi mnie też że nie dają płytki. Ja jak kupowałem to dostałem płytkę w raz z pudełkiem i kodem. No i w przypadku wersji BOX pisze że jest to wersja "RETAIL-BOX" czyli klucz pochodzi z odzysku no i że trzeba też osobno instalować spolszczenie.

 

Jeżeli kupić to wersje box bo ją można przenosić między komputerami (jeżeli ten np. padnie) a tą drugą nie za bardzo. 

Dark_Moon
komentarz
komentarz
Godzinę temu, SabaruPL napisał:

Jeżeli kupić to wersje box bo ją można przenosić między komputerami (jeżeli ten np. padnie) a tą drugą nie za bardzo.

Odgrzebałeś stary temat.

Zarówno wersję BOX jak i OEM można przenosić na inne komputery pod warunkiem, że będzie to system kupiony jako oddzielny system na nośniku z hologramem czyli tak jak ty kupiłeś a nie zainstalowany na komputerze.

Microsoft zmienił te zasady już kilka lat temu o czym sklep działający od 2009 roku (akurat, domena odświeżona w sierpniu tego roku) powinien wiedzieć.

a nie wypisywać głupot w stylu

Cytuj

Wersje RETAIL-BOX można przenosić na inne komputery po awarii, reinstalacji, po zmianie komputera.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.