x-kom hosting

Neostrada - nie płacenie za utrzymanie linii?

greston
utworzono
utworzono

Witam. Jestem użytkownikiem Neostrady do 10mb/s. Niedługo kończy mi się umowa. Działanie Neostrady wymagało podłączenia jej do gniazdka telefonicznego przez co zawiesiłem linię telefoniczną. Czy jest możliwość podłączenia Neostrady do puszki zamiast do tego gniazdka oraz nie płacenie za utrzymanie linii? Nie widzi mi się płacić ok. 22zł za zawieszoną linię i 39,90 za Neostradę. Czy istnieje taka możliwość żeby płacić za samą Neostradę? Dziękuję za odpowiedzi i sugestie.

szaki
komentarz
komentarz

Puszka czy gniazdko to tylko miejsce cala linia i tak nalezy do orange. Niestety trzeba placic dodatkowo. Jakby zrobili jedna wyzsza cene inaczej by to wygladalo

greston
komentarz
komentarz
1 minutę temu, szaki napisał:

Puszka czy gniazdko to tylko miejsce cala linia i tak nalezy do orange. Niestety trzeba placic dodatkowo. Jakby zrobili jedna wyzsza cene inaczej by to wygladalo

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jak masz do 10mbps to możesz użyć filtra i podłączyć telefon. Wszystko razem powinno działać. Nie dostałeś w zestawie filtra ?

Orange Ekspert
komentarz
komentarz

Chętnie wyjaśnimy sprawę. W przypadku rezygnacji z usługi telefonu będzie doliczana opłata za utrzymanie łącza w kwocie 29,24 zł Opłata za utrzymanie łącza wynika z obowiązków regulacyjnych, jakie zostały nałożone na Orange Polska przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem http://oran.ge/1Jg4bAH.

greston
komentarz
komentarz
Dnia 4.09.2018 o 14:25, MasterYoghourt napisał:

Jak masz do 10mbps to możesz użyć filtra i podłączyć telefon. Wszystko razem powinno działać. Nie dostałeś w zestawie filtra ?

Dostałem filtr, ale nie posiadam nawet telefonu stacjonarnego, a linię utrzymuję tylko i wyłącznie ze względu na Neostradę.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja także mam wliczoną opłatę za utrzymanie łącza. Ale mam FunPack'a. Mam prędkość około 70mbps (jestem blisko centralki), telefon stacjonarny, dodatkowo abonament komórkowy,  pakiet telewizji z kilkoma ciekawymi kanałami. Za wszystko płacę 99pln.

 

Zobacz czy w okolicy nie masz innych operatorów, światłowodu albo kablówki.

greston
komentarz
komentarz
3 minuty temu, MasterYoghourt napisał:

Ja także mam wliczoną opłatę za utrzymanie łącza. Ale mam FunPack'a. Mam prędkość około 70mbps (jestem blisko centralki), telefon stacjonarny, dodatkowo abonament komórkowy,  pakiet telewizji z kilkoma ciekawymi kanałami. Za wszystko płacę 99pln.

Pani w salonie złożyła mi propozycję FunPack'a, ale ciągle się zastanawiam. O prędkości do 70mb/s to mogę pomarzyć  :D.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Więc, sprawdź czy są inni operatorzy wokół ciebie.

  • 2 miesiące później...
szmalek1212
komentarz
komentarz

ja się jakiś czas temu orientowałem i jest podobno oferta która się nazywa orange love w której to masz Neostradę i abonament komórkowy w cenie 69zł. Konsultanci mówili mi, że wówczas nie płaci się opłaty za utrzymanie łącza. Najlepiej spytaj się o tą ofertę. Ja pytałem się przeszło pół roku temu i wtedy coś takiego było.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jak idzie po kablu telefonicznym, to myślę, że będzie opłata.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.