x-kom hosting

zablokowany

Gość
utworzono
utworzono

za co zostałem zablokowany? Mój właściwy nick: Twój_Anioł_Stróż

(teraz drugie konto założyłem tylko po to, by móc zadać to pytanie)

Youki
komentarz
komentarz

Już się tym zajmuję. Dodałeś wczoraj zawartość (co prawda nie znalazłem zależności dlaczego, nie widziałem w tym poście, żadnego słowa, które jest filtrowane, ale pewnie coś w logach, które podałeś użytkownikowi coś systemowi się nie spowodowało) która wymagała zatwierdzenia. Co prawda zatwierdziłem ją, ale system oznaczył Cię przez to jako spamera i stąd ta blokada. Już się tym zajmuję. Za niedogodności przepraszam. ;)

 

@nick tymczasowy Już powinno być OK. Daj znać kiedy mogę usunąć tymczasowe konto.

Anawa
komentarz
komentarz

Musiał zadziałać system do automatycznego banowania użytkowników, którzy dodadzą treści z chińskimi znakami albo w cyrylicy (zabezpieczenie przed spamerami). W treści wiadomości musiał znajdować się jakiś dziwny znak, więc system zadziałał. Też się zdziwiłem, że twój temat pojawił się do zatwierdzenie. Ale dobrze, że napisałeś. @Youki już naprawił sprawę z kontem.

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz (edytowane)

już można usunąć moje konto tymczasowe.

 

Cytuj

Musiał zadziałać system do automatycznego banowania użytkowników, którzy dodadzą treści z chińskimi znakami albo w cyrylicy (zabezpieczenie przed spamerami). W treści wiadomości musiał znajdować się jakiś dziwny znak, więc system zadziałał

W takim razie takie blokady będą pewnie zdarzały mi się często, bo ja nie mam wpływu na to, że "chińskie" znaki są w logach, czy infekcjach.

.

Edytowane przez Twój_Anioł_Stróż
Anawa
komentarz
komentarz

@Twój_Anioł_Stróż Właśnie zmieniłem zakres obowiązywania tej moderacji. Dla grupy "Ekspert" już nie obowiązuje.                                                                                                                                                                                                                                                            

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.