x-kom hosting

Win 8.1 Secure Download Manager

Pysio11
utworzono
utworzono

Hej :)

 

Mam problem z pobraniem na dysk Win 8.1. Mianowicie cały czas nie zależnie od komputera, sieci czy lokalizacji docelowej wyświetla mi się ten komunikat: "The download cannot be completed. If a location selection is available for this product, select another location. If no location selection is available, the download may fail to complete because no Internet connection was found, the Internet connection was lost or a firewall or proxy server exists between the client station and hosting location. Please try again later."

 

Czy ktoś spotkał się z tym problemem, i czy ktoś go rozwiązał?

 

Pozdrawiam

 

Darek ;)

Error.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Utwórz jakiś folder na dysku C albo tymczasowo na pulpicie i wybierz ten folder nie samą lokalizację C:\ Do zapisania bezpośrednio w katalogu C:\ potrzebne są prawa administratora udzielane ręcznie, nawet jeśli jesteś Administratorem. 

Pysio11
komentarz
komentarz

Niezależnie od folderu czy partycji (Dysk D to osobny dysk), dzieje się to samo ;( Oczywiście jestem jedynym użytkownikiem, aplikacje uruchamiam jako administator.

Error.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Nie masz pendrive, by bezpośrednio pobrać na niego zamiast pobierać ISO? :)

 

Pysio11
komentarz
komentarz

Mam, ale to chodzi o to, że to musi być TEN obraz ISO. Klucze z Microsoft Imagine dawniej DreamSpark pasują tylko do wersji Windowsa pobranych z strony DreamSparku.

Próbowałem instalować 8.1 z innego pliku ISO ściągnietego z oficjalnej strony Microsoftu, to w ogóle nie dopuściło mnie do aktualizacji systemu. System działał, ale strasznie się wieszał.

Cały dzień siedziałem by ściągnąć aktualizacje szukając rozwiązań na forów. Napisałem w tej sprawie nawet do Microsoftu. Jedynie się co dowiedziałem, że oni nie są odpowiedzialni za Secure Download Manager i to, że nie pobiera mi aktualizacji na 8.1 to wynik niezgodności klucza do wersji.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.