x-kom hosting

Ban za (brak) multikont

Kubistonek?
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej!

Ostatnio dostałem bana za multikonta. Oczywiście nie mam takowego i nie zamieżam prosić o unbana, aż tak mi nie zależy na byciu na tym forum (mimo, że jego społeczność pare razy mi pomogła)

Chodzi mi bardziej, o to w jaki sposób to się stało? Ok. 4 lata temu na forum cs-a też dostałem bana za multikonta (nazwa jakieś darek cośtam)

oczywiście też nie założyłem tego konta ani nikt z rodziny. Czy może to być spowodowane dostawcą internetu? Mam umowe z dostawcą (nie jestem pewien, mało o tym wiem)

że rozsyłam zasięg internetowy (tak, że inni w okolicy też mogą kożystać z tego dostawcy). I nie chodzi tu o rozsyłanie internetu przez router na odległość ogrodu.

Nie wiem z jakiego powodu tak się dzieje, jeśli ktoś pomoże będe wdzięczny.

Prosze też o nie banowanie tego (multi)konta bo założyłem je, żeby odwołać się do (niesprawiedliwego) bana (kubistonekM)

Dzięki za pomoc :)

Edytowane przez Kubistonek?

Youki
komentarz
komentarz
2 minuty temu, Kubistonek? napisał:

Oczywiście nie mam takowego

No faktycznie nie, dwa konta z praktycznie takim nickiem, założone z praktycznie takiego samego adresu email i z tego samego adresu IP. :gobi:

 

Kubistonek?
komentarz
komentarz (edytowane)

chodzi o to konto?

 

czy jakieś stare, które mi się nie zapisało na tym koncie google i zrobiłem nowe z niewiedzy(jeśli takie było)? którego oczywiście nie używałem, bo nie wiedziałem o jego istnieniu, a to założyłem przed sekundą. Anyway bardziej chodzi mi o sytułacje z przed 4 lat z innego forum

Edytowane przez Kubistonek?
poprawka
Youki
komentarz
komentarz

Nie, nie chodzi o to konto tylko Twoje dwa poprzednie. 

 

Kubistonek?
komentarz
komentarz

używałem tylko jednego, w takim razie jedno musiałem zrobić przez przypadek/nie zapisało się w google i nawet nie miałem pojęcia o jego istnieniu. (nie miałem z tego żadnych plusów, więc nie rozumiem bana) możecie usunąć konto 1, albo 2, bardziej mi chodzi o to, czy przez rozsylanie internetu inni mogą mieć to samo ip co ja?

 

cinomatic
komentarz
komentarz

Tak w ramach wyjaśnienia.

Bana dostałeś ode mnie.

Za posiadanie dwóch właściwie identycznych kont.

Założonych na przełomie maj/czerwiec.

 

4 godziny temu, Kubistonek? napisał:

bo nie wiedziałem o jego istnieni

 

Na tamtym drugim, a właściwie pierwszym założonym na forum koncie w maju zdążyłeś założyć również dwa tematy.

 

 

 

 

To tak w ramach wyjaśniena... za co i dlaczego...

 

Pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.