x-kom hosting

Brak 64 bit w VirtualBox

Michał_63
utworzono
utworzono

Witam wszystkich. Otóż mój problem polega na tym, że brakuje mi w VirtualBoxie możliwości uruchamiania maszyn z systemami 64 bitowymi. Problem pojawił się jakiś dzień temu, bodajże po wyłączeniu funkcji Hyper-V. OS Windows 10 Pro build 1803 x64, Hyper-V jak wcześniej wspomniałem wyłączony, VT-x i VT-d włączone.

Z góry dziękuję za pomoc.

Michał_63
komentarz
komentarz

Znalazłem rozwiązanie tego problemu. Otóż trzeba było wyłączyć co nieco, to w zasadach systemu Windows jak i chyba w rejestrze. Jeśli się mylę co do tego drugiego to proszę mnie poprawić. Tak czy inaczej co ja się będę rozwodził. Macie tutaj link do rozwiązania tam wszystko jest opisane krok po kroku. Najwyraźniej tak się dzieje jak ktoś w kółko włącza i wyłącza Hyper-V. Mam nadzieję, że komuś temat się przyda.

W każdym razie jeśli ktoś przyglądał się temu tematowi ale nic nie wiedział to i tak dzięki za same chęci.

Miłego dnia

Pozdrawiam

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.