x-kom hosting

Problem ze skanowaniem w HP Officejet Pro 8730

peterrr
utworzono
utworzono

Witam
Posiadam 3in1 HP Officejet Pro 8730. Jako, ze kończy się gwarancja (5 dni) nie wiem czy zdążę coś jeszcze załatwić. 
Problem dotyczy skanowania a dokładnie jego efektu, tj.....
Po pierwsze, skanując z podajnika każda nieparzysta strona (druk dwustronny) opatrzona jest pionowymi paskami. 
Po drugie, obie strony skanowane są krzywo, nieparzysta pochylona jest lekko w lewo a parzysta w prawo. O ile przechylenie nie jest zawsze w ta sama stronę i zależy chyba od widzi misie chwytaka (trudno nad tym zapanować gdy do podajnika wkładamy nieidealnie równe kartki) to problem z czarnymi pasami jest flustrujacy. 
Czy jest prosta domowa metoda na naprawę tego defektu? W zasadzie mam to od początku ale zwlekałem długo z tematem. 
Szczegóły w załączniku. 
Pomożecie?

4EVl5zj.jpg

 

zuIpYwo.jpg

IdCzarek
komentarz
komentarz

A z szyby jest to samo? Tzn taki sam efekt z paskiem?? Z tego co widze to problem raczej z lampom nizeli z jakism zabrudzeniem. Szkoda ze nie reklamowales tego od razu bo raczej nic z tym nie zrobisz. Chyba ze znajdziesz jakiegos zlomka i przelozysz lampe skanera i tasme komunikacyjna to moze wtedy zadziala

peterrr
komentarz
komentarz

Hej,

Problem rozwiązany. Jednak było to zabrudzenie. Przyznam, ze nie sprawdzałem tego wcześniej. Wyczyściłem szkło - miałem jakieś drobne resztki kleju (???). Teraz skanuje/kopiuje jak nówka. 

Pozdrawiam :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.