x-kom hosting

Biurka pod komputer

Kevr
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, szukam biurka które będzie dobre dla 3 monitorów 27 cali. Planuje kupić ten uchwyt:
(Arctic Podstawa stołowa (ORAEQ-MA013EU-GBA01))
Wiec potrzebuje biurka w którym bez zadnego problemu przymocuje go i będzie stabilnie utrzymywał 3 monitory samsunga 27 cali:
Monitor SAMSUNG Curved LC27F396FHUXEN

Dodatkowo chce zeby na biurku było miejsce na pozostałe rzeczy czyli:
Klawiatura, myszka, glosniki itd.

Z góry dziękuje za pomoc, chce zeby one było wytrzymale a nie jak niektóre z ikei z papierowym środkiem. 

Anawa
komentarz
komentarz

To jest w dużej mierze indywidualna decyzja, która bazuje przede wszystkim na dotychczasowym wystroju wnętrza.

 

Przede wszystkim musisz określić konkretne lub przybliżone wymiary biurka, jego kolor, a także budżet, którym dysponujesz.

Kevr
komentarz
komentarz

160-65 minimum, kolory bez różnicy, budżet nieograniczony

Anawa
komentarz
komentarz

Ja to bym po prostu zajrzał na lokalną grupę na Facebooku albo na OLX i sprawdził aktualne oferty używanych mebli. Sam niedawno musiałem pozbyć się dużego biurka, bo mi zajmowało miejsce.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.