x-kom hosting

Power point-problem

nula
utworzono
utworzono

Witam :)

Mam problem z pp. To nie problem z jedną prezentacją, ale we wszystkich tak się dzieje. Kiedy chcę urochomić pokaz slajdów, wyświetla się tylko pierwszy slajd, a jak chcę przejść do następnego , to wyświestla się komunikat: Program pp nie może utowrzyć hiperłącza do ^0.

O co chodzi? Po co całe to hiperłącze? :P

Chlebak
komentarz
komentarz

YO !

Hiperłącze jest to pewnego rodzaju odnośnik do jakiejś lokalizacji,dokumentu,wykresu bądź adresu internetowego.Wydaje mi sie,że w tym leży problem.Masz w tych prezentacjach jakieś linki i PowerPoint chce ściągnąć potrzebne dane z internetu do dalszej prezentacji a nie może ,bo blokuje go Firewall(zapora sieciowa) :)

nula
komentarz
komentarz

Ale właśnie nawet gdy chcę sama sobie stworzayć prezentację i nie używam tam żadnych innych plików, tylko załóżmy zwykłe najprostsze 2 slajdy, to nie da się przejść z pierwszego do drugiego...

Chlebak
komentarz
komentarz

Kurde troche mało konkretne to co opisujesz i chyba Ci nie pomoge :/ Albo opisz to bardziej szczegółowo (czy robisz np. pokaz niestandardowy,czy co)albo poszukaj sama o hiperłączu w POMOCY PP wpisując "Hiperłącze" no i poszukaj co to może być.

Ja bym poprostu przeinstalował PP i tyle,bo szkoda chyba czasu na dochodzenie do źródła problemu..Pozdrawiam ! ;)

nula
komentarz
komentarz

No własnie najzwyklejszy pokaz... Próbowałam już tego poszukać w pomocy nic...

Spróbuję przeinstalować ;)

Ale dzięki :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.