x-kom hosting

uprawnienia administratora (?)

namelessboi1996
utworzono
utworzono

Witam.

Mam od kilku problem z niektórymi funkcjami w w10.

Problem polega na tym, że gdy chce wykonać jakąś czynność wymagającą uprawnień admina np. usunięcie folderu na dysku (D:) to wyskakuje mi okienko, że muszę mieć do tego uprawnienia admina, pomimo tego, że jestem na koncie z ww. uprawnieniami. Szukałem w internecie rozwiązania problemu ale żadne nie pomogło. Przeskanowałem dysk używając skanowania we właściwościach dysku i system informuje o znalezieniu błędu, ale nic z tym nie robi tzn. po kliknięciu w opcje "przeskanuj i napraw" pokazuje mi, że problem został naprawiony z tym, że sytuacja powtarza się w kółko.

sformatowałem dysk d ale to także nic nie pomogło. Spróbowałem jeszcze odpalić lapka w trybie awaryjnym i wszystko działało. Proszę o pomoc, postaram się odpowiedzieć na każde ważne pytanie, jak tylko będę mógł.

 

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Załóż nowe konto z uprawnieniami administratora i zobacz czy problem się powtórzy.

namelessboi1996
komentarz
komentarz

nic się nie zmieniło

 

Raciawelli
komentarz
komentarz

Wejdź w właściwości jednego z folderów/plików których nie możesz usunąć, zakładka zabezpieczenia, zaawansowane i sprawdź kto jest właścicielem i czy na pewno jesteś to ty :)

namelessboi1996
komentarz
komentarz

właścicielem jest administrator, a mam konto z uprawnieniami admina

 

może screen z cmd coś pomoże

 

xxx.PNG

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.