x-kom hosting

Problem z podłączeniem PC-TV (Miracast)

skolba
utworzono
utworzono

Witam,

Mam pewien problem z połączeniem PC z TV za pośrednictwem Miracast. Na wstępie napisze iż jest to telewizor LG z WebOS, który wspiera Miracast. Na PC posiadam Windowsa 10, jednakże coś staje na przeszkodzie w połączeniu.
Specyfikacje komputera:
Procesor: Intel core i5 6600 3,3ghz
Ram: 8gb
GPU: Geforce GTX 970
TP Link tl wn722n
hZ126de.jpg

TP Link ma sterowniki do windows 8.1 najnowsze możliwe, sterowniki do karty najnowsze, oba urządzenia podłączone do tej samej sieci, televizora nie mogę znaleźć w urządzeniach bezprzewodowych(screen po prawej stronie) ale w pozostałych już tak.
Z mojego researchu dowiedziałem się iż karta graficzna może nie wspierać miracast i (tutaj obrazek poniżej) ostatnia linijka po wpisaniu w cmd "netsh wlan show driver"

IcCJczH.jpg

Istnieje obawa iż mój TP Link nie wspiere wifi direct?
Liczę na każdą pomoc. Z góry dzięki.
Pozdrawiam.

Anawa
komentarz
komentarz
Godzinę temu, skolba napisał:

GPU: Geforce GTX 970

Wyczytałem, że problem dotyczy karty graficznej i sterowników, które nie obsługują Miracast.

 

Jeżeli chcesz rozwiązania, to jeden z użytkowników zagranicznej strony polecał odinstalować sterowniki karty graficznej i wgrać starszy driver GeForce 350.12

skolba
komentarz
komentarz

Sprawdziłem właśnie DxDiag i rzeczywiście jest pozycja:

Miracast: Not Supported

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.