x-kom hosting

100% użycia dysku

baryzupa
utworzono
utworzono

Witam. 

 

Napotkal mnie pewien problem z którym niepotrafie sobie poradzić. Mianowicie pewnego dnia zaczęły mi się wysypywać sterowniki od dźwięku i grafiki. Następnie dysk zaczął pracować w 100%, po kilku następnych uruchomieniach było tylko gorzej. W pewnym momencie przestał się włączać. No wiec format:  niestety nie da się w ogóle tego zrobić, instalator wiesza się w początkowym momencie i nie idzie dalej. No wiec poszukałem u wujka google, ściągnąłem jakiś program botowany z USb, usunąłem wszystkie partycje -> udało się zrobić format. Po uruchomieniu na czystym systemie przez 10-15 minut jest cacy. Po tym czasie dysk zaczyna walić znowu 100% użycia, komputer zaczyna pracować jak by miał 1mb ramu. Użycie ramu 800mb, procesor 0%. Spróbowałem wiec inna wersje systemu i dalej to samo. Format był robiony 5 razy i wciąż to samo. Antywirus który instaluje się cały dzień nic nie wykrywa (avg). 

Intel Core i5-6500

H110 Series 2

GeForce GTX 1050Ti 

Xfury 2x4gb 

Windows 7 x64

Prosze o Porady oraz co ewentualnie wrzucić/sprawdzić. O ile uda mi się coś na nim zainstalować. 

 

Dziekuje. 

  • 3 tygodnie później...

Lucjan23
komentarz
komentarz

Co to za dysk nazwa ?

I ile lat go masz ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.