x-kom hosting

Po wyłączeniu komputera jest zasilanie w USB

BreaK
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam nietypoy ( bądź typowy ) problem. Otóż gdy wyłączam jednostkę cały czas z USB jes prąd, czy to tak powinno być? Dodam, że dopiero po wyłączeniu i ponownym dopięciu komputera do zasilania mój " problem " znika

PS znika. Mam 10'ątkę dopiero od tygodnia :)

Edytowane przez BreaK

Anawa
komentarz
komentarz

Komputer masz cały czas podłączony do prądu (nawet po wyłączeniu)?

 

Dopiero po podłączeniu zasilania, port USB przestaje "ładować"?

Youki
komentarz
komentarz

Model płyty głównej?

Raciawelli
komentarz
komentarz

Jeśli komputer ma włączoną opcję szybkiego uruchamiania, to porty USB są stale aktywne. Wejdź w Panel Sterowania > Opcje Zasilania Wybierz działanie przycisku zasilania (z menu po lewej) > kliknij Zmień ustawienia, które są obecnie niedostępne (na górze okna) > odznacz na dole pole Włącz szybkie uruchamianie (zalecane). Powinno pomóc. Możesz odczuć kilka sekund spowolnienia w trakcie uruchamiania jeśli masz partycję systemową na HDD.

  • Dobra wypowiedź 1
BreaK
komentarz
komentarz
Dnia 21.08.2018 o 21:28, Raciawelli napisał:

Jeśli komputer ma włączoną opcję szybkiego uruchamiania, to porty USB są stale aktywne. Wejdź w Panel Sterowania > Opcje Zasilania Wybierz działanie przycisku zasilania (z menu po lewej) > kliknij Zmień ustawienia, które są obecnie niedostępne (na górze okna) > odznacz na dole pole Włącz szybkie uruchamianie (zalecane). Powinno pomóc. Możesz odczuć kilka sekund spowolnienia w trakcie uruchamiania jeśli masz partycję systemową na HDD.

No wlasnie.. zrobilem to co napisales ale nic sie nie zmeiniło

Raciawelli
komentarz
komentarz

Hmm, no to bardziej drastycznie: w BIOSie w zakładce power menagement support powinieneś mieć opcję ErP Support. Włącz ją. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.