x-kom hosting

Strona typu crowdfunding

undead86
utworzono
utworzono

Jak w temacie.

Poszukuję firmy, która mi taką stronę postawi. Ja wiem, że są szablony gdzie można zrobić to 100 razy szybciej i pewnie taniej ale nie mam pewności na ile będę "właścicielem" i co z tego wynika, jak bardzo ja będę decyzyjny.

Dobrze by było, by firma również w pewnym zakresie zajmowała by się pozycjonowaniem.

 

co doradzicie ?

pozdrawiam

Anawa
komentarz
komentarz
8 godzin temu, undead86 napisał:

Ja wiem, że są szablony gdzie można zrobić to 100 razy szybciej i pewnie taniej ale nie mam pewności na ile będę "właścicielem" i co z tego wynika, jak bardzo ja będę decyzyjny.

Nie bardzo rozumiem, o co chodzi z tym fragmentem. Co ma szablon do bycia właścicielem (osoba decyzyjna)?

 

Przede wszystkim musisz wiedzieć, jakim budżetem dysponujesz. Śmiem twierdzić, że stworzenie strony typu crowdfunding może trochę kosztować.

 

Możesz skorzystać ze stron oferujących zamieszczanie zleceń online. Wtedy potencjalni wykonawcy sami będą proponować kwotę, czas i zakres realizacji strony.

 

I dobrze jakbyś miał już przygotowany opis projektu, bo samo stwierdzenie, że potrzebujesz strony crowdfundingowej niewiele mówi o stopniu skomplikowania projektu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.