x-kom hosting

Jaki dostawca internetu?

Mleko433
utworzono
utworzono

Witam, od września w mieszkaniu na wiosce będę potrzebował nowego internetu, samego bez telewizji. Pytanie do was, jakiego polecacie, żeby dobrze działał na wiosce? Teraz mam internet (sprawdzam Speedtestem) Pobieranie - 46.18 Mbps i Przesyłanie - 5.52 Mbps. Myślę, że taki by mi starczał. Tylko teraz mieszkam na mieście, a z tego co wiem tutaj lepiej z zasięgiem. 

Przeglądałem to dwa takie interesujące to chyba Netia i Orange.

politolog
komentarz
komentarz
14 minut temu, Mleko433 napisał:

od września w mieszkaniu na wiosce będę potrzebował nowego internetu

W tej wiosce jest Szkoła Podstawowa?

14 minut temu, Mleko433 napisał:

Przeglądałem to dwa takie interesujące to chyba Netia i Orange.

Kabel ten sam.Kable Orange tylko Netia się reklamuje:V.

Mleko433
komentarz
komentarz (edytowane)

Słabo, bo orange w moim mieszkaniu oferuje tylko do 20mb/s. Teraz mam 50mb/s i raczej taka prędkość by mnie zadowalała.

 

 

pred.jpg

politolog
komentarz
komentarz
55 minut temu, Mleko433 napisał:

Słabo, bo orange w moim mieszkaniu oferuje tylko do 20mb/s

Na wioskach to będzie słabo oraz internet mobilny z limitami lub maksymalnie radiówka.

Anawa
komentarz
komentarz
Dnia 20.08.2018 o 19:26, Mleko433 napisał:

Pytanie do was, jakiego polecacie, żeby dobrze działał na wiosce?

Najpierw dowiedz się, jacy dostawcy internetu są w ogóle dostępni na tej wiosce. 

 

Być może w obrębie tej wioski działa lokalny dostawa, który oferuje atrakcyjne warunki dostępu do internetu.

Mleko433
komentarz
komentarz

Zostaje albo Orange 20Mb/s albo T-Mobile 20Mb/s. Chyba wybiorę Orange.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.