x-kom hosting

Wybór konsoli

sky_
utworzono
utworzono

Witam. Chciałbym prosic o pomoc w wyborze pierwszej konsoli. PS4 czy XBOX ONE? Głównie będę grać w FIFĘ, jednak od czasu do czasu popykam chetnie w coś innego. Zależy mi przede wszystkim na cenie. Oczywiscie nie chcę kupić badziewia, ale też nie chcę przepłacać. Kwota powiedzmy 1200 zł max. Kupię coś w miare dobrego? :)

  • 4 tygodnie później...

Tense
komentarz
komentarz

Ps4 bierz

  • 2 tygodnie później...
Petun
komentarz
komentarz
Dnia ‎2018‎-‎08‎-‎08 o 23:05, sky_ napisał:

Witam. Chciałbym prosic o pomoc w wyborze pierwszej konsoli. PS4 czy XBOX ONE? Głównie będę grać w FIFĘ, jednak od czasu do czasu popykam chetnie w coś innego. Zależy mi przede wszystkim na cenie. Oczywiscie nie chcę kupić badziewia, ale też nie chcę przepłacać. Kwota powiedzmy 1200 zł max. Kupię coś w miare dobrego? :)

słuchaj tez miałem taki dylemat, w sumie jeden i drugi sprzet ma dobre opinie, wiec przekonala mnie cena. do mediaexpertu zaniosłem moja stara konsole xbox360 i dostałem 250zł na xboxa one x i fife 19 za złotówke. także dla mnie idealna opcja, wymiana tez bez zadnych problemow

Francuszek
komentarz
komentarz
Dnia 16.09.2018 o 22:22, Petun napisał:

słuchaj tez miałem taki dylemat, w sumie jeden i drugi sprzet ma dobre opinie, wiec przekonala mnie cena. do mediaexpertu zaniosłem moja stara konsole xbox360 i dostałem 250zł na xboxa one x i fife 19 za złotówke. także dla mnie idealna opcja, wymiana tez bez zadnych problemow

bez kitu, a myslalem ze to jakas sciema. mam czas do jutra zeby sie zdecydowac xD no kusza mireczkow

Dnia 16.09.2018 o 22:22, Petun napisał:

słuchaj tez miałem taki dylemat, w sumie jeden i drugi sprzet ma dobre opinie, wiec przekonala mnie cena. do mediaexpertu zaniosłem moja stara konsole xbox360 i dostałem 250zł na xboxa one x i fife 19 za złotówke. także dla mnie idealna opcja, wymiana tez bez zadnych problemow

a wiesz czy uszkodzonego tez mozna zaniesc?

lolik
komentarz
komentarz

z tego co wiem nie musi działać ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.