x-kom hosting

Problem z mikrofonem STEELSERIES ARCTIS 3

Tomkowskyy
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Posiadam problem z mikrofonem w słuchawkach Steelseries arctis 3; Moimi poprzednimi słuchawkami były Razer'y krakeny na USB i obawiam się, że fakt iż były one własnie na USB uniemożliwia mi włączenie mikrofonu w moich aktualnych słuchawkach na minijacka. Próbowałem wszystkiego, aby włączyć mikrofon - nawet grzebałem w programie od steelseries, jednak nadal bez skutków. Bardzo proszę o porady dotyczące tego, jakbym mógł aktywować mój mikrofon w słuchawkach. Mogę podesłać screeny, jeżeli komuś to pomoże. Proszę o szybką odpowiedź:(

szagus
komentarz
komentarz

Słuchawki mają jedną czy dwie wtyczki minijack?

Komputer czy laptop?

Tomkowskyy
komentarz
komentarz (edytowane)

Słuchawki -> 1 wtyczka minijak, od której ciągnie się minijack na słuchawki i mikrofon

Komputer.

 

Mikrofon jest podłączony, wykrywa go - gdy robię testy, nie wykrywa ani trochę głosu.

image.thumb.png.24f29cd7959e9024aa4b1b35c8146aa9.png

szagus
komentarz
komentarz

Sprawdź mikrofon na innym urządzeniu (inny komputer, telefon itp.). Może jest po prostu zepsuty.

  • 11 miesięcy później...
Ewitan
komentarz
komentarz (edytowane)

Miałem ten sam problem. Wystarczy, że odciszysz mikrofon klikając na ikonkę na lewej muszli

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.