x-kom hosting

[Lenovo Y700-17] Problem z Kamerą

v_wojtek_v
utworzono
utworzono

Witam,

Mam bardzo dziwny problem w moim laptopie. Wbudowana kamera raz działa raz nie. W momencie gdy kamera nie działa w menedżerze urządzeń sprawa wygląda następująco:
Zdjęcie 1

Natomiast kiedy działa jest normalnie wykrywana jako Easy Camera w menedżerze urządzeń.

Podejmowałem już wiele prób reinstalacji sterownika lecz nie dawało to żadnych rezultatów, bywało nawet tak że sterownik nie chciał się zainstalować bo nie wykrył urządzenia:
Zdjęcie 2

Jakieś pomysły co mogę jeszcze zrobić? Dodam że laptop jest jeszcze na 20 dniowej gwarancji.

Raciawelli
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie luźna tasiemka kamerki. Gdy otwierasz/zamykasz klapę wywierany jest pewien nacisk na górną cześć matrycy gdzie znajduje się kamerka, przez co rusza się tasiemka - dlatego raz działa, raz nie. Oddaj na gwarancji, bo rozbieranie matrycy przez osobę nie doświadczoną wiąże się z wysokim prawdopodobieństwem spieprzenia czegoś. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.