x-kom hosting

Klucz OFFICE na laptopie

AkuaMarek
utworzono
utworzono

Witam wszystkich, 

potrzebuję ogarniętej osoby która pomoże mi odczytać klucz produktu OFFICE zainstalowanego na laptopie. Toshiba Sattelite L505-ES5036, komputer zakupiony w 2010 roku w USA. 

Numer do reinstalki Windowsa mam na naklejce ale pakiet OFFICE jest wgrany od nowości a szkoda mi tracić licencję szczególnie, że OFFICE dziś to kosztowna zabawa :)

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

AkuaMarek
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Dark_Moon napisał:

Problem w tym, że aby uzyskać klucz wyświetla się monit aby zapłacić za program. Mnie chodziło o to, czy jest możliwe do zrobienia w sposób całkowicie darmowy :/ powinno gdzieś siedzieć w plikach i dać się to odczytać skoro ten program to potrafi :) 

Gawel
komentarz
komentarz (edytowane)

AIDA 64 odczytuje licencje

AIDA w wersji trial też nie odczyta. Taki portable programik odczyta https://portable.info.pl/softkey-revealer-portable/

Edytowane przez Gawel
Dark_Moon
komentarz
komentarz

Poczekaj godzine to podam darmowy z telefonu nie potrafie go znalezc ale uzywalem go juz. Nie wiedzialem ze nawet na takim czyms ludzie chca zarabiac przeciez ten klucz jest gdzies w rejestrze.

AkuaMarek
komentarz
komentarz

Przepraszam za zamieszanie. Znalazłem program Magical Jelly Bean Keyfinder. Tylko mam teraz ciekawostkę: odczytując CD KEY Windowsa i jego ID i porównując z tym z naklejki jest różnica i w ID i w CD-KEYu. Natomiast odczytane CD-KEYe dla dwóch office'ów (mój PC i lapek) są takie same ale mają różne ID.

Czy licencja OFFICE 3 stanowiskowa działa tak, że jednocześnie można mieć odpalony MS Office na trzech stanowiskach? Po odinstalowaniu z komputera mogę go przenieść na nowy sprzęt czy w bazie MS mają jakieś liczniki instalacji na poszczególnych dyskach? Siedzi ktoś może w temacie :) 

AkuaMarek
komentarz
komentarz

Chyba jestem na to zbyt głupi: czyli nie mogę zainstalować Office 2010 na dysku SSD bo będzie to dla MS kolejny komputer? :) wybacz, ale pomoc na stronie MS niewiele wyjaśnia :) 

Dark_Moon
komentarz
komentarz
55 minut temu, AkuaMarek napisał:

Czy licencja OFFICE 3 stanowiskowa działa tak, że jednocześnie można mieć odpalony MS Office na trzech stanowiskach?

No tak, można przecież licencja jest na 3 stanowiska.

57 minut temu, AkuaMarek napisał:

Po odinstalowaniu z komputera mogę go przenieść na nowy sprzęt czy w bazie MS mają jakieś liczniki instalacji na poszczególnych dyskach?

Odpowiedź jest właśnie w tym linku który podałem

Cytuj

Licencja na pakiet Office 2010 umożliwia ponowne zainstalowanie pakietu Office na tym samym komputerze, a niektóre licencje umożliwiają aktywowanie pakietu Office na kilku komputerach. Jeśli jednak usiłujesz aktywować pakiet Office i wyświetlany jest komunikat informujący o przekroczeniu dopuszczalnej liczby instalacji, skontaktuj się z działem pomocy technicznej przy użyciu opcji połączenia telefonicznego w Kreatorze aktywacji.

Więc po prostu zainstaluj Office na innym komputerze bylebyś nie przekroczył liczby trzech. Jak będziesz miał kłopoty z aktywacją to po prostu zadzwoń do nich.

Ty chcesz instalować na tym samym z tego co zrozumiałem więc sytuacja jest podobna. Zainstaluj i tyle.

  • Super 1
AkuaMarek
komentarz
komentarz

Bardzo dziękuję za cierpliwość, poświęcony czas i pomoc :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.