x-kom hosting

Aktualizacja na nowym komputerze

Snow47
utworzono
utworzono

Kiedyś zaktualizowałem mojego oryginalnego win 7 za darmo do win 10. Czy jak zainstaluję na nowym komputerze system z tego klucza i zaloguję się na moje konto. To dalej będę mógł mieć windows 10? Jest on jakoś przypisany do tego konta czy klucza? No bo nie widzi mi się kupować 10

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli po aktualizacji do W10 zalogowałeś się na PC na swoje konto Microsoft to teraz wystarczy zainstalować na nowo W10 i zalogować się. 

 

Snow47
komentarz
komentarz (edytowane)
2 godziny temu, Youki napisał:

Jeśli po aktualizacji do W10 zalogowałeś się na PC na swoje konto Microsoft to teraz wystarczy zainstalować na nowo W10 i zalogować się. 

 

a jak zainstalować na nowym pc windows 10? O.o Martwię się bo będę miał procesor 8 generacji a tam windows 7 nie pójdzie. Pewnie strasznie głupio to brzmi, ale nie chcę potem obudzić się z ręką w nocniku

Youki
komentarz
komentarz

ISO W10 normalnie pobierzesz ze strony Microsoftu i potem jak Ci wygodniej albo na bootowalnego pendrive'a albo płytkę CD.

Bootujesz z płyty czy pendraka instalator, format, instalacja itd.

 

 

Snow47
komentarz
komentarz
29 minut temu, Youki napisał:

ISO W10 normalnie pobierzesz ze strony Microsoftu i potem jak Ci wygodniej albo na bootowalnego pendrive'a albo płytkę CD.

Bootujesz z płyty czy pendraka instalator, format, instalacja itd.

 

 

Dzięki bardzo : D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.