x-kom hosting

Tablet z wi fi 5Ghz

zbyszek80
utworzono
utworzono

Witam

Szukam możliwie taniego nie dużego tabletu z wifi 5Ghz, myślę o używanym. Znacie jakieś marki, modele które by to pasmo obsługiwały? 

 

Youki
komentarz
komentarz

Do czego ma Ci służyć tablet, czego wymagasz oprócz Wi-Fi ac?

zbyszek80
komentarz
komentarz (edytowane)

Ma służyć jako monitorek do podglądu obrazu z kamery drona. I oby był jakiś nie duży coby można go umieścić na kontroleze, czyli tak ok 7". No i oby był na tyle sprawny aby obsluzył aplikację do podglądu obrazu i go pokazywał 

zbyszek80
komentarz
komentarz

Dzięki za naprowadzenie, poszukam czegoś bardziej używanego bo ten to właściwie nówka. Potrzebuję wifi 5Ghz i takie ma.  A czym się dokładnie różni to a od ac i czy to ma dla mnie jakieś znaczenie? 

Youki
komentarz
komentarz

Samo a jest do prędkości teoretycznej 54MB/s  max.

zbyszek80
komentarz
komentarz

Tylko czy to ma dla mnie jakieś znaczenie ? Jeśli chodzi o przesył obrazu ? Producent nic nie pisze o standardach a lub ac tylko o wi fi 5ghz ?

Youki
komentarz
komentarz

A jaki masz internet, bo jak rozumiem to obraz przez Wi-Fi sieci domowej jest przesyłany?

zbyszek80
komentarz
komentarz (edytowane)

To musi być jakieś wi fi Drona, przecież w szczerym polu nie będę miał sieci domowej. Doczytałem, że chodzi o prędkości a to 54Mb/s ac to 1Gb/s i tak się obawiam czy te a to nie będzie za mało do płynnego przesyłu obrazu. Doczytałem też aby przesył szedł w AC to oba urządzenia muszą pracować w tym samym standardzie bo jeśli dron by nadawał w A to tablet AC niczego nie zmieni. Tylko pytanie jaki sygnał nadaje dron bo producent tego nie podaje. Ale czyżby się szarpnęli na AC ? Chodzi o drona MJX Bugs B2W. Napisałem do producenta z pytaniem ciekawe co odpowiedzą- jeśli w ogóle odpowiedzą 

A jakieś inne tańsze propozycje tabletów z AC ? Puki co sam szukam ale ciężko mi to idzie

  • 2 miesiące później...
eljotpi
komentarz
komentarz
Dnia 28.07.2018 o 19:35, zbyszek80 napisał:

Witam

Szukam możliwie taniego nie dużego tabletu z wifi 5Ghz, myślę o używanym. Znacie jakieś marki, modele które by to pasmo obsługiwały? 

 

Mam ten sam problem, do Breeze 4K potrzebuje coś mobilnego co ma  wifi 5ghz. Sprawdziłem na H... P9 działa na aifonie 7 działa ale to trochę drogo i małe. Dobry byłby tablet 7-10'.

@zbyszek80 czy coś znalazłeś działającego z dronem?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.