x-kom hosting

Problem z odpaleniem komputera z Windows 10

BlackApple
utworzono
utworzono

Po wyłączeniu komputera, przy jego ponownym otwarciu wyskakuje ekran pokazany na zdjęciu: najpierw wybór układu klawiatury, a później te dwie opcje. Po kliknięciu w "Rozwiaz problemy" wyświetlają się podane opcje. Znalazłam informacje, że może to być błąd aktualizacji, ale nie jestem pewna, a boję się cokolwiek zrobić bo naprawdę nie chce stracić danych na urządzeniu. Dodam tylko, że nie mam zrobionego żadnego dysku naprawczego ani niczego w tym stylu, a nie jestem pewna czy zrobienie go na innym urządzeniu jest właściwe. Proszę o pomoc.

1532627400190149038474.jpg

15326274990021760965702.jpg

1532627528197644226355.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Próbowałaś opcji naprawy?

BlackApple
komentarz
komentarz

 

10 minut temu, Youki napisał:

Próbowałaś opcji naprawy?

Tak, ale nie działa i właściwie nie wiem czemu

 

Youki
komentarz
komentarz

Nie uruchamia się, brak odpowiedzi, czy piszę, że system nie jest w stanie naprawić? :)

Gdy laptop był kupowany to był już z zainstalowanym systemem operacyjnym?

 

 

BlackApple
komentarz
komentarz

Pisze, że system nie mógł naprawić komputera i tak, system był zainstalowany przy zakupie.

 

Youki
komentarz
komentarz

Można jeszcez spróbować naprawy z poziomu Recovery, jeśli nie to trzeba przywrócić system do ustawień fabrycznych.
Jeśli chodzi o odzyskanie danych to można ten dysk podłączyć do innego komputera, laptopa i zgrać dane, ewentualnie uruchomić dowolną dystrybucję Linuxa w trybie LiveCD np z pendrive i zgrać dane.

 

BlackApple
komentarz
komentarz

A czy uruchamiając funkcję Recovery mogę naprawić dysk, czy spowoduje to zainstalowanie nowej czystej wersji Windows? 

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Powinna być opcja naprawy oprócz opcji przywrócenia systemu do ustawień fabrycznych. 

Naprawa nie powinna wpłynąć na przechowywane dane.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.