x-kom hosting

Aktualizacje

Kolorowy18
utworzono
utworzono

Od pewnego czasu mam zabiar zainstalować Windows 10 64 pro, ale jak wiemy win 10 ma bardzo dużo aktualizacji i o to moje pytanie ile miesięcznie pobierają internetu, mam mały pakiet i zależy mi na odpowiedzi, jak by ktoś mógł wysłać screnna z aktualizacjami z około miesiąca.

cinomatic
komentarz
komentarz

Musisz szukać na stronie producenta. To nie jest kwestia pobierania w ciągu miesiąca itd... 

 

Aktualizacje pobierane są stopniowo A to znaczy że po dokonaniu pierwszych  - instalacji - będą pobieraly Ci się dopiero kolejne czekające na instalacje itd...

Kolorowy18
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli w win 10 nie ma takie listy jak w 7, 8.1 w której pokazuje się ile wazy dana aktualizacja. Ale czy można wagole ooszacować ile miesięcznie pobiera?

cinomatic
komentarz
komentarz
Cytuj

 

Windows 10 w wersji 1803

Windows 10 w wersji 1709

Windows 10 w wersji 1703

Windows 10 w wersji 1607 i Windows Server 2016

Windows 10 w wersji 1511

Windows 10 (wersja początkowa wydana w lipcu 2015 r.)

 

Tutaj masz info z większych aktualizacji ...

Kolorowy18
komentarz
komentarz

A ile ta najnowsza aktualizacja ważyły z kwietnia ?

 

cinomatic
komentarz
komentarz

Gdzieś kiedyś czytałem że 380MB ale teraz nie mogę Ci podlinkować bo nie mogę tego znaleźć

Youki
komentarz
komentarz

Pobierz najnowsze ISO ze strony MS'a. Ono zawiera już kwietniową aktualizację...

Raciawelli
komentarz
komentarz

Windows 10 ma opcję oznaczenia sieci jako połączenia taryfowego. Nie pobiera wtedy innych aktualizacji niż krytyczne dla bezpieczeństwa. średnia ilość miesięcznie pobieranych przez Microsoft danych to 150-200MB. Aktualizacje krytyczne stanowią mniej niż połowę aktualizacji. 

W systemie Windows 10 masz również opcję ustawienia limitu danych, po którego przekroczeniu połączenie będzie automatycznie przerywane, by nie narażać użytkownika na dodatkowe koszty. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.