x-kom hosting

[700zł]Tablet do filmów, gier i internetu

Twójkoszmar
utworzono
utworzono

Witajcie. Poszukuję tabletu który będzie użytkowany codziennie do przeglądania internetu, oglądania filmów czy jakiś prostych gierek. Budżet to 700zł, jeżeli warto to dodatkowe 50zł się znajdzie ;) Brałem pod uwagę Kiano X3 HD+ ze względu na klawiaturę jednak opinie nt. bezawaryjności są średnie. Co więc polecacie w tej cenie?

Youki
komentarz
komentarz

Z Windowsem czy Android wchodzi w grę?

Twójkoszmar
komentarz
komentarz (edytowane)

@Youki

Obojętne, co będzie lepiej działało ;)

Edytowane przez Twójkoszmar
Youki
komentarz
komentarz

Z nówek na Windowsie to w tej cenie nic sensownego nie będzie. Na Androidzie też szału nie będzie, ale raczej mniej dokuczliwy będzie to sprzęt. Pytanie tylko w jakie te gierki chciałeś grać?

Twójkoszmar
komentarz
komentarz (edytowane)

@Youki

To nie dla mnie ;) Będzie używany przez ojca, jeżeli to problem to pomińmy gierki bo ma flagowca od samsunga więc myślę, że jak coś nie będzie działać to na nim odpali. Będzie więc używany do internetu i filmów.

Edytowane przez Twójkoszmar
Twójkoszmar
komentarz
komentarz

@Youki

Nie ma do 700 nic wydajniejszego/z lepszą rozdzielczością? Mam taki budżet i chciałbym go wykorzystać

Youki
komentarz
komentarz

Ano nie ma. Rynek tabletów jest wymarły. :V Chyba, że jakiś typowy chińczyk z gearbest czy coś.

 

 

Twójkoszmar
komentarz
komentarz

W porządku. W takim razie dzięki :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.