x-kom hosting

zmiana predkosci

zeniTh
utworzono
utworzono

siema

mam pytanie do uzytkownikow neostrady

a mianowicie od listopada 2005 mialem neo 128 w mistrzowskiej promocji za 1 zl przez 6 miesiecy... no i bum dzis wlaczam kompa rano polaczyla mi sie neostrada a ja patrze a tu : neolb2.th.jpg

??

czemu taka nagla zmiana ? nie zostalem o niczym poinformowany ani zadnych reklam nie widzialem o zmianie predkosci w sumie to lepiej bo mam przynajmniej wieksza predkosc ale nie wiem czy nie bede musial wiecej placic...

obecnie stronki wczytuja sie troszke szybciej ale nie wiele tak samo z pobieraniem wczesniej max to bylo 16kb/s a teraz siega do 25kb/s czy to dobrze bo moim zdaniem to chyba za malo na 256 ...

pozdro i czekam na wasze komentarze

GoBi
komentarz
komentarz

Poprostu likwidują oni tą predkosc pewnie i normalnie podwyższają.... :) Powinnienes sie cieszy :) hehehehe...

bizon11
komentarz
komentarz

Cena się nie zwiększy o to się nie bój będzie tak jak było napisane w nowym cenniku przysłanym pocztą :)

JA tam bym się cieszył gdybym miał 2 razy szybsze łącze :D

Axel
komentarz
komentarz

czemu taka nagla zmiana ? nie zostalem o niczym poinformowany ani zadnych reklam nie widzialem o zmianie predkosci w sumie to lepiej bo mam przynajmniej wieksza predkosc ale nie wiem czy nie bede musial wiecej placic...
Niedoinformowany jesteś. Tepsa już na początku lutego zapowiadała, że wraz ze zniesieniem limitów na neo podniesie dwukrotnie prędkość użytkownikom NEO128. Nic za to nie będziesz musiał dodatkowo płacić. Nawet na ForumPC był post o tym. Poszukaj.
Fafu
komentarz
komentarz

Niech mi też podniosą 2 razy neta :D 2,5 Mb ahhh to by był dopiero net :D

Axel
komentarz
komentarz

Niech mi też podniosą 2 razy neta :D 2,5 Mb ahhh to by był dopiero net :D
Niestety, Fafu, będziesz zmartwiony. Tak uszczęśliwiają tylko posiadaczy neo 128.
zeniTh
komentarz
komentarz

dzieki wszystkim za informacje temat moze zostac zamkniety :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.