x-kom hosting

"Naprawianie błędów dysku"

SnowSGirlFun
utworzono
utworzono

Witam,

Od kilku dni próbuję rozwiązać problem, który raczej się nie obejdzie bez pomocy specjalisty... 

Kilka dni temu oglądałam film, kiedy skończyłam to [nie pamiętam dlaczego] wyjęłam baterię, bo lapek nie chciał się wyłączyć. No ok, na następny dzień włączyłam lapka i: wyświetla się nagłówek "Lenovo", tradycyjnie; czekam dłużej niż zwykle (dalej jest ten nagłówek na czarnym ekranie + kręcące się "kulki"), nagle pod "kulkami" pojawia się napis "Naprawianie błędów dysku. Wykonanie tej czynności może zająć ponad godzinę". No dobra, postanowiłam poczekać i zostawiłam tak z tym lapka na noc. Wstaję rano, patrzę. Nic nie ruszyło, ciągle to samo. Restartowałam lapka kilka razy, też nic. Szperałam na różnych forach o tym problemie, lecz żadne rozwiązanie nie pomogło. 

Przy każdym restarcie czasem pojawia się coś innego, np: Diagnozowanie komputera; Niebieski ekran + Komputer napotkał błąd (czy coś takiego); etc.

Proszę o pomoc, z góry dziękuję!

cinomatic
komentarz
komentarz

Mass to jeszcze na gwarancji? Bo tutaj problem jest napewno bardziej złożony.

 

Możesz mieć problem z dyskiem, problem  z Systemem lub jedno i drugie.

SnowSGirlFun
komentarz
komentarz
Godzinę temu, cinomatic napisał:

Mass to jeszcze na gwarancji? Bo tutaj problem jest napewno bardziej złożony.

 

Możesz mieć problem z dyskiem, problem  z Systemem lub jedno i drugie.

Nie mam pojęcia czy mam jeszcze gwarancję.

Możliwe, że to moja wina - od wyjmowania baterii. Raczej muszę go zanieść do fachowca...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.