x-kom hosting

usunięte domeny i DNS za NATem

lisz55
utworzono
utworzono

Znalazłem pewną stronkę www.deleteddomains.com i tak sobie pomyślałem, czy jeżeli bym postawił jakiś własny serwer DNS to czy bym mógl wtedy jakoś stworzyć własną listę usuniętych domen?? I moje drugie pytanie czy da się postawić wogóle DNS za NATem??

rysiaczek91
komentarz
komentarz

czy jeżeli bym postawił jakiś własny serwer DNS to czy bym mógl wtedy jakoś stworzyć własną listę usuniętych domen?
Oczywiście, że tak.
czy da się postawić wogóle DNS za NATem
Tego ci wprost nie powiem, poszukałem w google nie znalazłem prostej odpowiedzi :| Lecz myślę, że tak można postawić, ale będzie to zmniejszona prędkość et cetera
lisz55
komentarz
komentarz

Serwer ten raczej będzie tylko na własne potrzeby, więc nie musi mieć super prędkości :D Ale ponieważ jestem zupełnie zielony w tym to jestem ciekaw czy taki serwer można postawić jakoś pod windowsem i czy taką listę usuniętych domen da sie jakoś zautomatyzować np żeby raz dziennie była sprawdzana

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.