x-kom hosting

Szkodliwość sieci bezprzewodowych

rysiaczek91
utworzono
utworzono

Mam pytanie krótkie i zwięzłe - czy sieć w domu (bezprzewodowa) szkodzi na zdrowie członków domu?

Mam chęć założyć taką sieć właśnie, ale się o to martwię

mlody
komentarz
komentarz

w dzisiejszych czasach to wszystko jest szkodliwe to co się przejmujesz na coś trzeba umrzeć

sieć bezprzewodowa jest jak mikrofalówka tylko o małej mocy

bizon11
komentarz
komentarz

Jak chcesz być w 100% zdrowych - bezpieczny to wywal telewizor, radio, komputer i instalację elektryczną :P

I tak będą przez ciebie przechodzić fale radiowe a nawet sieć bezprzewodowa od sąsiada :)

Na pewno na to nie umrzesz :) A żeby być zdrowszym to zamiast siedzieć 1h przy kompie idź sobie do lasu pobiegać :)

lisz55
komentarz
komentarz

Nawet jakbyś siedział w domu z ołowiu na pustyni to pozostają jeszcze np neutrina :D

MiQ
komentarz
komentarz

Qrde jakby tak kazdy chciał zyc zdrowo i żeby zadne fale przez niego nie przenikały to może powinien zamieszkac w kosmosie 8-)

rysiaczek91
komentarz
komentarz

Fajnie, że wszyscy potraktowali poważnie temat :| Żałosne

MiQ
komentarz
komentarz

Ale pomysl człowieku jesi zakladasz taki temat to znaczy w domu nie masz nic telefonow tv komputera nic nie powienienes miec jesli sie pytasz o takie cos co w ogóle nie ma znaczenia bo fale elektromagnetyczne są wszedzie w powietrzu i przez Ciebie przenikają a jedna siec Wifi nic Ci nie zrobi. POMYŚL 10 RAZY!!!!

rysiaczek91
komentarz
komentarz

pomyślałem i właśnie wyczytałem, że sieć wifi jeśli jest niepoprawnie rozłożona w domu powoduje znaczne "ubytki zdrowotne" :P (często nawet rak :/) w porównaniu do komórek jest to zupełnie inne :/ dzięki za pomoc :/

MiQ
komentarz
komentarz

No to sam se odpowiedziałes!!! Więc po co był ten temat!!!!

lucahenrykow
komentarz
komentarz

Bo może jemu chodziło o to jak sie ma szkodliwość tej sieci do np tego jaką ma komórka, tv, radiobudzik :( A wy mu zaraz zaczeliście jechać ze jak chce być zdrowy to powinien all co ma elektronicznego w domu to wywalić. Stąd pewnie sie nie dogadaliście :/

MiQ
komentarz
komentarz

No to jak wiesz to mu powiedz bo niestety ja nie wnikam już głębiej w ten temat bo jest bez sensu!

lucahenrykow
komentarz
komentarz

Nie, nie wiem. Nie potrafie mu w tym pomoc. Starałem sie tylko zażegnać spór :oops:

nazir
komentarz
komentarz

Może i szkodzi zdrowiu, ale tego zbytnio nie odczujesz.

pawelx85
komentarz
komentarz

Szkodzi napewno. Sieć bezprzewodowa o częstotliwości 2,4GHz wytwarza sygnał o mocy 100mW. Skutków długotrwałego działania sygnału jeszcze nie znamy, ale mozna zauwazyć np. usychanie drzew w pobliżu anten, gdzie na wysokości anteny drzewo uschło, była to wprawdzie tuja ale była pozbawiona gałązek na wysokości anteny, powyzej i poniżej była zielona...

rysiaczek91
komentarz
komentarz

Najwidoczniej ktoś potrafił chociaż troszeńkę docenić moją prośbę. Dziękuję macie pomógł.

A ty MiQ heh myśłałem, że takich ludzi na świecie nie ma... Niestety myliłem się, oj jak bardzo się myliłem. Jesteś żałosny :D

[ Dodano: 2007-03-04, 10:43 ]

PS. Temat można zamknąć

MiQ
komentarz
komentarz

Człowieku ciesz się ze ktos wogule odpisal na ten temat bo jak by nie nasze krytyki to watpie zeby komus sie chcialo pisac. Mi napewno nie. A widzisz jednak są tacy ludzie jak ja i sa ludzie którzy lubia dostac troche krytyki natomiast Ty jest słaby i Tobie wszystko zawsze musi isc na reke.

A z sieciami internetowymi to jestem na codzien ale o szkodliwosci nigdy jeszcze nie slyszalem. Nawet mnie tego na uczelni nie uczyli!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.