x-kom hosting

Który monitor do max 650zl

Walkman
utworzono
utworzono

Walkman
komentarz
komentarz

wiecie co ten samsung 19 jest ładny i wogule , ale myśle że nie bedzie jakościowo róznicy np z tym lg i gatewayem 22 calowym , więc chyba biore tego lg thx za pomoc chłopaki :)

Mateo93
komentarz
komentarz

Gateway? Zastanów się co to za firma... ;/ Zainwestuj w LG albo Samsunga. Może nieco droższe, ale pewniejsze.

Walkman
komentarz
komentarz

No chyba mnie namówiłeś :) , to lepiej brać 22 lg używke albo nówke czy nowego 19 samsunga ?? co wy byście wzieli głównie do grania i do biegania po necie :) w gre wchodzi tylko panorama

Mateo93
komentarz
komentarz

Chyba lepiej nówkę, bo poco ktoś miałby sprzedawać nowy, dobry monitor? Jak bardzo zależy ci na 22" to ja bym dozbierał :)

Chociaż gdyby się zastanowić 19" w zupełności by mi wystarczyło. Teraz na 15" crt siedzę i żyje, może ledwo ale żyje ;)

grzeg16
komentarz
komentarz
No chyba mnie namówiłeś :) , to lepiej brać 22 lg używke albo nówke czy nowego 19 samsunga ?? co wy byście wzieli głównie do grania i do biegania po necie :) w gre wchodzi tylko panorama
ja bym brał 19 samsunga; http://www.allegro.pl/item342309970_syncma...fv_gw_36mc.html

22 cale to za dużo na monitor do komputera i trzeba mieć dobrą kartę graficzną.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.