x-kom hosting

[Rozwiązany]Regulamin, a jego widoczność

Ziele
utworzono
utworzono

Na moim forum był taki problem i moim zdaniem na tym forum także jest.. Regulamin w lewym rogu nie rzuca się tak bardzo w oczy więc proponowałbym umieścić go jako ogłoszenie na całym forum ;)

naekana
komentarz
komentarz

Regulamin forum umieszczony jest w prawym górnym rogu oraz jako temat przyklejony w dziale "Sprawy Forum". Natomiast przestrzeń strony głównej forum służy do zamieszczania ogłoszeń dotyczących spraw bieżących.

ciaciama
komentarz
komentarz
w prawym górnym rogu

chyba w lewym...

Na moim forum był taki problem i moim zdaniem na tym forum także jest.. Regulamin w lewym rogu nie rzuca się tak bardzo w oczy więc proponowałbym umieścić go jako ogłoszenie na całym forum

Kiedyś chciałem cos sprawdzic i nie znalazłem regulaminu :D

dar55
komentarz
komentarz
w prawym górnym rogu
na metalaxe

w lewym na Classic blue

naekana
komentarz
komentarz
Kiedyś chciałem cos sprawdzic i nie znalazłem regulaminu biggrin.gif

Wystarczy napisać do kogoś z ekipy na PW - na pewno pokieruje. Albo użyć opcji "szukaj". Bez przesady ludzie...

ciaciama
komentarz
komentarz
Albo użyć opcji "szukaj".

Tak zrobilem...

Nie no, ja tylko mowie, wszystkie decyzje naleza do szanownej administracji...

Lord HIrek
komentarz
komentarz

Według mnie można by było zrobić taki motyw że podczas rejestracji można było by wkleić treść regulaminu i żeby inni "userzy" go czytali to wprowadzić w treść jakieś "losowane pytanko" czy coś w tym stylu noi żeby u dołu ekranu było miejsce na wprowadzenie hasła. Wiem że to może nie odpowiedni wątek do tematu i że przy tym trzeba sie trochę pobawić lecz to tylko mój pomysł. ;)

Pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz
Według mnie można by było zrobić taki motyw że podczas rejestracji można było by wkleić treść regulaminu i żeby inni "userzy" go czytali to wprowadzić w treść jakieś "losowane pytanko" czy coś w tym stylu noi żeby u dołu ekranu było miejsce na wprowadzenie hasła. Wiem że to może nie odpowiedni wątek do tematu i że przy tym trzeba sie trochę pobawić lecz to tylko mój pomysł. wink.gif

Karty w Firefox:

|Regulamin - Forum Komputerowe| |Rejestracja - Forum Komputerowe|

It isn't solution, believe me.

naekana
komentarz
komentarz

So give some. Only to critisise everything and every one without giving some alternative ideas....it's not a solution either, believe me.

edit: Problem rozwiązany - po zarejestrowaniu się na forum pc, użytkownik dostanie z miejsca PW z całością treści Regulaminu. Miejsce Regulaminu na forum pc pozostaje niezmienione - w prawym/lewym (w zależności od stylu) górnym rogu strony oraz jako temat przyklejony w "Sprawy forum". Temat zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.