x-kom hosting

Format kilka pytań

Doctor52
utworzono
utworzono

Witam, nie mogłem znaleźć działu więc pisze w tym. Mam kilka pytań odnośnie formatu komputera - będę to robił po raz pierwszy. Ogólnie aktualnie mam windows 7 32bit i będę wygrywał windows 7 64bit, którego pożyczyłem - jest na płytce. A więc przed formatem będę także zmieniał procesor na lepszy (wszystko będzie kompatybilne). Mój aktualny komputer, ktory jest juz dosc stary składał mi informatyk, który miał np. Pakiety Microsoft, zainstalował je także kilka lat temu na komputerze. Czy po formacie płytki będę mógł używać np. Powerpointa lub excela bez żadnych kluczy(których nie posiadam), jeśli wcześniej zgram je na pendrive? Czy po formacie będę mógł spokojnie znaleźć wszystkie sterowniki w Internecie?-tez nie mam żadnych płytek itp.

Przepraszam, że tak dużo pytań ale na prawdę nie chce niczego zepsuć i wolę być pewien.

Youki
komentarz
komentarz
48 minut temu, Doctor52 napisał:

eśli wcześniej zgram je na pendrive? 

Nie. To nie zadziała.

48 minut temu, Doctor52 napisał:

zy po formacie będę mógł spokojnie znaleźć wszystkie sterowniki w Internecie?

Tak.

Doctor52
komentarz
komentarz

Jest jakiś sposób aby zachować wszystkie programy od Microsoftu nie mając kluczy?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.