x-kom hosting

Dysk google. Pytanie

PjonSta
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam posiadam konto w google i używam dysku google korzystając Kopia zapasowa i synchronizacja w usługach Google.

Wszytko fajnie pięknie tylko dlaczego pliki wrzucane do tego dysku i zsynchronizowane zmniejszają mi o tą samą ilość miejsce na moim hdd.

Czy można mieć wgląd przez ten program do zawartości tych danych zapisanych I je ściągać typu kopiuj wklej?

Nie chodzi mi o bezpośrednie np oglądanie filmu z dysku google ale o to żeby szło wejść w odpowiedni folder i skopiować na swój dysk hdd bez wchodznia na stronę internetową.

Wiem że bardzo namieszałem ale naprawdę nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć.

Z góry dziękuje za ewentualną porade.

To może inaczej.

Chodzi mi czy można mieć dostęp do zawartości chmury poprzez jakiś program, czyli wchodzę w program loguję się, widzę zawartość chmury np wybieram folder gry robię kopiuj i wklejam na mój komputer. I na odwrót nie chcę mieć tej gry na swoim laptopie, robię wytnij z mojego lapka i wklejam programem do chmury MB na moim kompie sie zwalniają a na chmurze przybywają A nie jak mam teraz w programie Kopia zapasowa i synchronizacja w usługach Google wrzucam niby na dysk google a na moich dysku C też ubywa miejsce.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.