x-kom hosting

Nie wchodzi stronka.

wizu
utworzono
utworzono

Witam. Mam taki problem, że nie wchodzi mi stronka doh.pl. Jest to taka gierka internetowa, ale mniejsza z tym. Pigni nie dochodzą, tzn. zawsze jest upłynął limit czasu żądania. Przez PHProxy też nie wchodzi. Na IE, FF, operze też nie działa. Nie wiem co moge zrobić. W szkole chodzi bez problemu. Dzięki za odpowiedź.

Fafu
komentarz
komentarz

Mi tez nie chodzi...

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

Bo tam niema co dzilac to caly kod tej strony:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN"><HTML><HEAD><META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=windows-1250"></HEAD><BODY></BODY></HTML>
Fafu
komentarz
komentarz

Może z hackowali :D

wizu
komentarz
komentarz

Nie, nie shakowali ;) W szkole chodzi bez problemu, u paru kumpli też. Ale u mnie i u 1 znajomego nie chodzi...

demonix
komentarz
komentarz

Dziwne bo i u mnie nie działa

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

U nikogo niebedzie dzialac bo to co sie dzieje nie jest wina zadnego komputera tylko strony na serwerze

wizu
komentarz
komentarz

U mnie w szkole działa. Tzn. byłem w domu o 12.00 sprawdzam nie działa. W szkole byłem o 12.40 tam działa. W szkole zawsze działa, u kilku kumpli też, ale w domu już nie.

GoBi
komentarz
komentarz
tam działa

A wszystko na 100% działa.. może mają plik cookis poprostu :P

wizu
komentarz
komentarz

Nie, nie, nie. Poprosiłem kumpla aby wyczyścił historię, ciasteczka, itp i następnie włączył. Zrobił tak i u niego nadal działa. A poza tym to serwer musi działać, bo przecież jak kumple grają to zapisuje na serwerze wszystko co robią. Jak ja gram w szkole to na 2 dzień jest wszystko jak powinno być. Jest to gierka w stylu ogame. Tak więc coś musi być po mojej stronie, tylko nie wiem co...

DoGeR
komentarz
komentarz

Już wiem :P Musisz wpisać adres bez www. Wpisz http://doh.pl taki adres mi działa :)

Fafu
komentarz
komentarz

hehe dobre :D jak żeś na to wpadł :P

DoGeR
komentarz
komentarz

Przypomniało mi się że niektóre stronki nie działają z www :P

wizu
komentarz
komentarz

Heh za dobrze by było :P Nie działa niestety. Może jeszcze jakieś pomysły? ;)

Fafu
komentarz
komentarz

Jezu.... Mi działa... :| A jemu nie :|

wizu
komentarz
komentarz

Heh... No właśnie w tym tkwi główny problem, że innym działa a mi nie... I tym sposobem wróciliśmy do początku, ale wiemy, że coś jest nie tak po mojej stronie. to wiemy na pewno, bo wam działa, a mi nie. Jeszcze jakieś pomysły? ;)

demonix
komentarz
komentarz

przeskanuj sobie kompa jakimś antywirusem i adware może masz dużo śmieci?? I dlatego nie działa.

wizu
komentarz
komentarz

Nie, to nie to. Kaspersky, Kerio Firewall, Cunter spy zawsze czuwają ;) a poza tym przynajmniej raz w tygodniu leci skan ad-aware, Easy cleaner, więc sądzę, że mój system jest czysty i w pełni sprawny. Chyba będę zmuszony skoczyć z moim kompem do kumpla, i zobaczyć czy na moim kompie zadziała. U niego działa bez zarzutów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.