x-kom hosting

Problem przy uruchomieniu windows 8

MattynOfGames
utworzono
utworzono

Witam , mam problem przy włączeniu laptopa , mój kolega przyszedł do mnie z tym i nie wiem jak mu pomóc , otóż przy próbie włączeniu laptopa wyskakuje komunikat "EFI Network 0 for IPv6 (68-F7-28-36-BE-AD) boot failed ." . Nie wiem jak mu przy tym pomóc , oczywiście system wykrywa dysk , ten komunikat wyskoczył mu gdy graliśmy w cs go i gdy do mnie strzelił wyrzuciło go z meczu i dostał bana na 24 i tyle komputer mu się zawiesił i gdy go wyłączył to pojawił mu się ten komunikat . Laptop to Lenovo G5 to juz wszystko co mi kolega opisał czekam na odpowiedzi :D

Youki
komentarz
komentarz

Wejdź do BIOS i zobacz czy dysk twardy jest wykrywany, ale raczej nie jest, skoro płyta chce bootować poprzez LAN.

 

MattynOfGames
komentarz
komentarz

Mmm to co mam zrobić konkretnie żeby to naprawić? Nie pogardził bym instrukcją , ale z czego to ja patrzyłem to system wykrywał dysk

Youki
komentarz
komentarz
12 godzin temu, MattynOfGames napisał:

to system wykrywał dysk

Pokaż zrzut ekranu Boot Menu.

 

  • Dziękuję 1
MattynOfGames
komentarz
komentarz

Sorka że mnie nie było już właśnie ide do kumpla zrobie dokładne zdjęcia całej sprawy

 

MattynOfGames
komentarz
komentarz

 

20180718_123135.jpg

Oto i zdjecie system wykrywa dysk i nadal niewiem o co chodzi

Youki
komentarz
komentarz

Wyłącz Netwoork boot w Boot Menu. Masz możliwość sprawdzić działanie tego HDD w innym PC?

MattynOfGames
komentarz
komentarz (edytowane)

Dziwne , teraz jest takie cos gdy weszłem do boot menu :/37351538_691339921213267_435136421091606528_n.jpg.386c5e49417b175fac2cb42145f9c9ad.jpg

 

37279871_691337407880185_2408008920997036032_n.jpg

MattynOfGames
komentarz
komentarz
18 godzin temu, Youki napisał:

Wyłącz Netwoork boot w Boot Menu. Masz możliwość sprawdzić działanie tego HDD w innym PC?

Niemoge poniewaz to laptop

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.