x-kom hosting

Problem z Internetem

ProDiGi
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam mały problem z internetem otóż mieszkam w małej wśi i nie dziwi mnie to że internet jest wolny ale mam wykupione LTE i kiedy robie SPEEDTESTa to wykazuje mi 2mb/s kiedy tak naprawde mam jakieś 200kb/s a kiedy w ustawieniasz routera zmienie z LTE na 3g to SPEEDTEST pokazuje mi ponad 3mb/s czym to jest spowodowane i jak można to naprawić.

 

 

I jeszcze na koniec czy wytłumaczy mi ktoś takie coś jeszcze dodam że taki internet mam tylko rano wieczorem i popołudniu mam 20-80 kb/s

internet.png

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Niektóre programy pokazują prędkość w bitach (b), a niektóre w bajtach (B). Jeden bajt to osiem bitów. Jeśli masz prędkość 200KB/s, to jest to około 1600Kb/s.

Czemu 3Mb/s pokazuje jako 3% ? Bo pokazuje aktualną prędkość Internetu w kontekście prędkości portu urządzenia, który może mieć na przykład teoretycznie jeden gigabit.

Czemu na 3G szybciej niż na LTE ? Bo mniej ludzi wokół ciebie siedzi na 3G, wszyscy siedzą na LTE.

Czemu wczesnym rankiem i nocą jest szybciej ? Bo wtedy mniej ludzi siedzi na necie.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.